Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért utálják külföldön sok...

Miért utálják külföldön sok helyen a magyarokat?

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Miért jön mindenki ezzel a kérdéssel? Nem utálják a magyarokat, csak valaki mindig ezt a hülyeséget terjeszti. Vagy mégis milyen külföldiekre gondoltál?

Mert pl.

Az angolok azt se tudják, hol van Magyarország, és ők többnyire a lengyeleket nem kedvelik. Magyarokkal nincs semmi bajuk. HA mégis akkor azért mert azt hiszik lengyel vagy. (kint élek, tapasztaltam)

Franciák: alapból az angolokat utálják. Más népekkel gőgösek csak , de nem utálják őket.

Németek: ők kedvelik a magyarokat

Osztrákok: nem érdekli őket a magyarok. Akiket ismernek azokat kedvelik, sőt jó barátnak tartják, az idegen magyarokkal sincs semmi bajuk.

Lengyelek: szeretik a magyarokat. Ha magyar vagy akkor rögtön mulatva inni kell velük.(tapasztalat)

Ukránok: kedvelik a magyarokat


nos????ki utál kit??

2014. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Azt én is alátámaszthatom, hogy a németek, osztrákok és lengyelek egyáltalán nem utálnak bennünket, sőt.


Ha téged utálnak, akkor az nem azért van, mert nem megfelelően viselkedsz?

2014. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Engem még nem utáltak sehol, csak úgy hallottam sok helyen utálják, ezért kérdeztem.
2014. dec. 9. 21:09
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Mit értesz azon hogy "külföld"? Magyarország nagyjából 0,0001%-a a világnak. Szerintem a többség azt se tudja hogy létezünk.
2014. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

A magyarok utálják a magyarokat külföldön. :D Én éltem kint, 5 évet, és nemsoká megyek is vissza.

Sehol nem utáltak, mert vagyok, csak a magyarok :D

2014. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Melyik országokra gondolsz?


Ilyen Románia, Szerbia, Szlovákia, Ukrajna, ezekben történelmi okok miatt.

Egyszerűen nem kell velük foglalkozni.


Mi nem ütünk agyon senkit azért, mert szlovákul beszél Magyarországon, még sosem volt belőle baj, hogy a szlovák kisebbség kitette a zászlóját a falujába.


Ez is bizonyítja, hogy nekünk kultúrfölényünk van velük szemben.

2014. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
5: Na sajnos ezt is alátámaszthatom. A magyar ott tesz keresztbe a magyarnak, ahol csak tud. Ezért ha tehetem, messzire elkerülöm őket külföldön.
2014. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Ez mind csak sztereotípia. Egy értelmes ember nem ítél meg senkit az alapján hogy honnan jött. Pl. van egy török haverom, és mikor először mondta hogy török el se hittem neki, mert nem így képzeltem. Nem a származás számít hanem az hogy kulturálódik valaki. Ha a sztereotípiákra vagy kiváncsi, drága kormányunk miatt mostanában van egyfajta sanda gyanú ellenünk, de semmi több, mindenkivel megesik. Az osztrákokat se utálták ezért 10 éve.

Ha valaki utálja a magyarokat... Akkor azok a magyarok. Elég ha megnézed a neten hogy beszélnek néha egymással honfitársaink. De ez is visszavezethető a nagyfokú stresszre és elégedetlenségre ami itt van. Ezért van pl. ilyen alkoholizmus vagy idegengyűlölet is. Az emberek feszültek. =/

2014. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%

"nos????ki utál kit??"


Ott van jól olvashatóan. Külföldön az ide írogatók úgy utálják a magyarokat mint a hígfost és ha tehetik elkerülik, meg szidják őket.


"5: Na sajnos ezt is alátámaszthatom. A magyar ott tesz keresztbe a magyarnak, ahol csak tud. Ezért ha tehetem, messzire elkerülöm őket külföldön."

2014. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
vicsoroghatsz, kiforgathatod, de ez tényleg így van sajnos. És ezt először egy lengyeltől hallottam, és akkor még nem is értettem miért mondja. Azóta megértettem. Tényleg a magyar magyarnak farkasa.
2014. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!