Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Manapság az ultrajobboldali...

Manapság az ultrajobboldali pártok egy kaptafára készülnek Európában?

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy ez egyfajta magyar szokás, de tévedtem.

Egy fejlett nyugat-európai állam legnagyobbnak mondott ellenzéki pártja is hasonló.


[link]


Pár kifejezéssel összelehet foglalni az egész cikket.

"Bevándorlók haza, vesszen Amerika, éljen Putyin, éljen Oroszország, rohadjon meg az EU"


Mintha hazai kollégáikat hallanám.


Már az elején, a bevándorlók hazaküldését hogyan szeretné kivitelezni a hölgy?Némelyik állampolgársággal is rendelkezik.

Franciaország erős gazdaságilag, katonailag, de szerintem hamufelhővé változtatnák, hogyha származás alapján csak úgy elvennék az állampolgárságokat csoportoktól és kiutasítanák őket.


Mert mondani sok mindent lehet, a hölgy nem igazán részletezi, hogy miként akarja kivitelezni a terveit.



2014. dec. 4. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

"Bevándorlók haza, vesszen Amerika, éljen Putyin, éljen Oroszország, rohadjon meg az EU"

..

Akkor én ultra jobboldali szimpatizáns vagyok!

2014. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik állítás jogosan következik egy jobboldalibb szemléletből.

A bevándorlást meg lehet oldani a gazdag arab országokhoz hasonlóan, pl kapnak egy 1-5 évre szóló tartózkodási engedélyt amíg dolgoznak, de utána vissza kell menniük. A szakemberek nevelését pedig meg lehet oldani belföldön.

2014. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bla-bla
2014. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer igazuk van.
2014. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az emberek nem szeretik átgondolni hogy mennyire megvalósítható egy elképzelés, elég hogyha beleillik az ő álomvilágukba.

Most éppen ezekkel a kulcsszavakkal lehet könnyen, kevés munkával 10-15%-os szavazati arányt elérni. Nem kell félni ezektől a pártoktól, nem fognak 20-30 év alatt sem jelentősen erősödni. Eddig volt egy széles társadalmi réteg akik nem kapták meg a mocskos nyugat-ot egy párttól sem, az okosabbak kaptak az alkalmon és lecsaptak erre a jól jövedelmező lehetőségre.

2014. dec. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!