Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sikerülhet 4-5 év alatt az...

Sikerülhet 4-5 év alatt az orosz gazdaságot az EU-nak annyira elsorvasztani, hogy Putyint elzavarja a nép?

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 22:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
83%

"Ukrajnában meg nem ő provokálta a Nyugatot azzal hogy megbuktatott egy demokratikus kormányt, hanem fordítva."


Szerintem az ukránokat a miniszterelnökük aranyozott fürdőszobája, csili-vili palotája és a házi vidámparkja provokálta...

2014. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Válasz a kérdésre:

Ezek az orosz ismerőseim (akik üzletfelek és nem barátok, de bírom őket) már vagy 20 éve itt laknak Budapesten. Viszont napi kapcsolatban vannak Oroszországgal. Nemigen lehet őket szóra bírni, hogy Putyinról véleményt mondjanak. (A családjuk nagy része ma is ott él Oroszországban.) Ez mindent elmond Putyinról szerintem.

2014. nov. 29. 23:25
 13/32 anonim ***** válasza:
13%

Aha, mert a mostaninak nincs kb ugyanakkora palotája és dollármilliárdos vagyona.

[link]

A tündérmesékben esetleg van olyan, hogy a nép elkergeti a rablóbandát és nem egy másik ül a helyére.

2014. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Valaki írta, hogy tőlünk keletebbre még kevésbé szokás egy rezsimet elzavarni. Hát, egyszer mindent el kell kezdeni :)

Ha újra éhezni fognak ott tömegek, azt már nem viselik el szerintem. Az ember nem szeret lejjebb adni egy elért szintet.

2014. nov. 29. 23:31
 15/32 anonim ***** válasza:
39%

Igazad van, akkor semmit nem kellett volna csinálniuk.

Hagyni kellett volna, hadd lopjon tovább és építsen még egy stadiont is a vidámpark mellé.

2014. nov. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Ha én vagyok a nép, és megtehetem, akkor elzavarom. Ha másik rabló lép a helyébe, akkor viszont én vagyok a balek. Ettől frusztrált leszek, és akkor a következőt már nem elzavarom, hanem esetleg kibelezem.
2014. nov. 29. 23:34
 17/32 anonim ***** válasza:

Erről van szó, amit a kérdező mond.

Azok a szerencsétlenek azt hitték, hogy az új jobb lesz és azért lázadtak fel.

Az ember mindig reménykedik.

2014. nov. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
7%

Igen, ész nélkül pusztítsunk mindent, zavarjunk el mindenkit akinek nem tetszik a pofája.

Sok értelme nem volt Janukovicsot bántani, minden szempontból negatív kimenetele lett a váltásnak. Ha nincs alternatíva, nem érdemes erősködni, hanem azon kell dolgozni hogy legyen.

2014. nov. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Nem kell ész nélkül pusztítani. De ahol van egy kis demokrácia, ott bizony egy vezető politikus fejében benne van azoknak a nagy elődöknek a sorsa, akiket felhúzott a nép a lámpavasra. És akkor csak annyit lopkod, hogy ő ne úgy végezze. Szerintem ez a "fékek és ellensúlyok" rendszere.
2014. nov. 30. 00:05
 20/32 anonim ***** válasza:
Ott máshogy szocializálódtak a diktátorok. Ha meg tudod tartani a világ 2. legnagyobb hadseregét kézben, akkor a nép kisebb eséllyel húz fel a lámpavasra.
2014. nov. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!