Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lesz a közeljövőben teljesen...

Lesz a közeljövőben teljesen gazdasági összeomlás, majd ennek a romjain megjelenő világkormány?

Figyelt kérdés
van néhány magát nagyon okosnak gondoló egyén a környezetemben, akik ezt hajtogatják folyton. Tudjátok... teljesen gazdasági összeomlás, világkormány, chip beültetés, antikrisztus, stb. Ti ezeket mennyire veszitek komolyan?
2014. nov. 21. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Többpólusú világrend lesz USA, Eurázsiai Unió, Kína.
2014. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lesz
2014. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd én tökre magam alatt voltam mikor 2010-ben azt olvastam a neten, hogy 2012-re már mindenkibe bele lesz ültetve a chip és mindenkit megfigyelnek.Mondanom sem kell hogy semmi nem lett belőle.Lesz világkormány szerintem de még koránt sincs itt az ideje.A jelenlegi politikai helyzet arra utal hogy még egyáltalán nincsenek a közelében egy világkormány létrehozásának, mivel más országok is fejlődnek.Kína, Oroszország, India, Brazília.Nehezen hinném hogy csak úgy feladnák a függetlenségüket mert Amerika azt szeretné.Nem szabad még komolyan venni és végképp ne erre alapozz.Amit tudok tenni ha meg akarod őrizni a lelki békédet akkor egyáltalán ne olvass ilyen álhíreket mint amik a szabadonébredőkön vannak meg a hír.ma nevű kamuoldalon.Különben csak saját magadat teszed tönkre idegileg.
2014. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon remélem, mert megint kaszálni akarok a tőzsdén!
2014. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A világkormányt még az összeomlás előtt kell létrehozni, különben nekünk annyi.

Túl sok olyan globális probléma van amit csak az emberiség teljes összefogásával lehet eredményesen kezelni (klímaváltozás, túlnépesedés, biodiverzitás krízis, szociális válság, terrorizmus, világjárványok...).


Az Egyesült Világ egy szabad, demokratikus, szolidáris állam lesz; szabad nemzetek, helyi és regionális autonómiák konföderációja, különben nem tudja betölteni küldetését.

2015. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!