Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem ejtenek szót történe...

Miért nem ejtenek szót történelem órákon a kommunizmus népirtó elveiről?

2014. nov. 3. 21:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#00:18


Én arra emlékszem, hogy a marx-i - engels-i kommunizmust a Száray-féle Történelem III., IV. tankönyvekben vértelen utópista elképzelésnek állítják be és csak a "vadhajtásokat" (sztálinizmus, maoizmus) mutatják be fajelméletes ideológiaként.


Hogy jön ide Horthy ? Hogy esett a kérdésben szó róla ? Nagyon irritáló, hogy olyan kérdéseknél is "horti"-zol, amelyekben szó sem esik róla.

2014. nov. 4. 00:38
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
A legtöbb kérdésed csak uszító, jobber mocskosság. Nyilván itt is az a lényeg, hogy szegény nácik el vannak nyomva, bezzeg a komcsiknak mindent lehet.
2014. nov. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Uramatyám ....
2014. nov. 4. 00:46
 14/17 anonim ***** válasza:
Ejtenek, csak figyelni kellett volna.
2014. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélnéd mitől vagyok hungfarofób?

Amúgy horti lelkén hány magyar élete szárad? Szerintem inkább az őt éltetők nemzetellenesek.

2014. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Salamon Bálint ***** válasza:
A kommunizmus önmaga nem egy népirtó társadalmi berendezkedés. Ha az lenne, akkor nem működnének a zárt egyházi közösségek vagy akár a kibutz-ok.
2014. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Salamon Bálint ***** válasza:
Valaha volt egyáltalán kommunizmus?
2014. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!