Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges, hogy a szept.11....

Lehetséges, hogy a szept.11. -ei terrortámadást az USA rendezte meg?

Figyelt kérdés

Találtam egy videót ezzel kapcsolatban:

[link]

Nem tudom mennyi a valóságtartalma, de érdekes...

Ti mit gondoltok róla?


2008. aug. 12. 15:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
44%
***széttárja a kezét, feladja***
2008. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tök jó. Senki nem hisz senkinek, csak egymást fikázzuk.
2008. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
91%

http://www.youtube.com/watch?v=8T2_nedORjw&NR=1

amugy meg 1 erdekes kerdes. honnan volt 1 halom fegyvere a terroristaknak (kesek,stb) mikor meg 1 reszelot vagy fogkremes tubust sem engednek fel a kezipoggyaszba?? /:)

2008. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
97%
:D jezusom. tudom, hogy az amerikaiak satanistak meg nemtudom buta kover emberek, de azert ez tulzas. nem hiszem hogy kinyirnanak ennyi embert unalmukban.
2008. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
85%
Drábik János Világzsákutca című könyve elég kézzelfogható érvekkel támasztja alá azt, hogy valóban az USA műve volt az egész.
2008. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
89%

Nem unalmukban! Végig nézted? okuk volt rá

1. Kiváltó ok a háborúzásra--> olajért

2. Hogy elfogadtassanak törvényeket

3. ha nem vettétek még észre, ebben a világban minden a pénzről szól!

2008. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Nem valószínű hogy ők rendezték meg. Mert gondolj bele hogy hány embernek kellett ehez. Valaki biztos hogy elszolta volna magát.
2009. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
utolsó vagyok hány ,,embernek kellett erről tudnia'' ezt akartam írni
2009. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Csak megemlíteném hogy ahoz képest hogy több ezer fokon égett bent a kerozni amitől megolvadt az acél(ami magában kész röhely...) a repcsi ütötte jukon emberek kukocskáltak kiXD Tehát biztos naon meleg lehetett ott...
2009. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

most komolyan azt hiszed hogy 2986 emberélet akadálynak számít??úgy értem hogy ahhoz képest ez nem olyan nagy szám...és az emberek meg kapzsik.3000 ember halála nem nagy áldozat a kormánynak hogy elindíthasson egy olyan háborút ami dollármilliókat hozhat.... egyébként biztos volt olyan aki megpróbálta kikotyogni,de kinyírták mielőtt akármit is tehetett volna...sajnos ez van!!

egyébként azt megmondaná nekem valaki hogy az miért van hogy amcsinak olyan komoly műholdas felszereléseik vannak hogy akármelyik utcán sétáló ember arcára rá tudnak közelíteni,akárhol,de oszama binladent nem találják sehol...??!?

2010. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!