Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges, hogy a szept.11....

Lehetséges, hogy a szept.11. -ei terrortámadást az USA rendezte meg?

Figyelt kérdés

Találtam egy videót ezzel kapcsolatban:

[link]

Nem tudom mennyi a valóságtartalma, de érdekes...

Ti mit gondoltok róla?


2008. aug. 12. 15:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

Nemhogy lehetséges, hanem sokkal inkább valószínű, hogy ők rendezték meg. A Leleplező magazinban Drábik János értekezett erről hosszasan, de az internet tele van ilyenekkel. Pl. rákeresel, hogy "inside job" (belső munka) akkor rengeteg találatot kapsz, ami a 9/11-el foglalkozik.

Pl. gondolj bele, hogy arab terroristák, akik aligha tudtak volna elvezetni egy gépet, pontosan beletalálnak az épületekbe... Aztán ugye a harmadik épület mitől omlott össze? Egy kis tűztől? Acélépületek nem omlanak össze tűztől! Azt is felrobbantották, hogy eltüntessék a bizonyítékokat, hogy onnan irányították a műveletet. Itt egy videó róla http://www.youtube.com/watch?v=LD06SAf0p9A&eurl . Ja és egyébként NY térsége a világ legjobban védett légtere, és igen kétséges, hogy a NORAD nem lőtte volna ki a gépeket, ha letérnek a pályáról. Egyébként aznap a NORAD parancsnoka Dick Cheney volt..

2008. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%

Az interneten számtalan cikket találsz amik rávilágítanak az összefüggésekre. Én nem állítanék semmit, de néhány dolg tbb, mint gyanus.

A Pentagonnál hol volt a repülő? Nem volt! Először autóbombát jelentettek be. A youtube -on van a videó a Pentagon térfigyelő kameráiról. Nincs rajta repülő.

A tornyok meg szinte üresek voltak. Szinte csak kisembnerek, tűzoltók, személyzet halt meg. Ha valódi támadás történik, min. 20.000 halott lett volna. (az első becslések ennyiről szóltak)

Talán sose derül ki, de az amcsiktól minden kitellik....

2008. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

En NYC-ben elek. Igazabol nem tudom mit gondoljak. Aznap nagyon mazlim volt, hogy kinn voltam Jerseyben. GYonyoru reggel volt....a Pentagonnal is jarok evente tobbszor is. Allithatom, belerepult vagy robbant valami mert ha tavolrol is de lehet(ett) latni. Ugyanis lezartak es nem lehet megkozeliteni mint elotte.

Bizonyitott allitolag, hogy mind a ketto gep fullra volt tankolva. Tehat a robbanas es a kerozin mennyiseg ami egett igen, megolvaszthatta az acelszerkezetet....

Ha olyan veszettul vedve van a legter itt, akkor miert is repulhetnek es repulhettek at Manhattan felett a gepek....?

Dick (fasz) Chenneyrol mindenki tudja, hogy egy velejeig gonosz ember. Kapzsi kis kopasz es jol tapsol nem eppen eszerol hires Bokor Urnak, hogy az tancol...es hat valljuk be anyagilag csak megjobban gyarapodik mert nem eleg ami van - vagyis amit az apja kibulizott Kuvaitban...

Sosem fogjuk megtudni, mi az igazsag. Teny, hogy az arabok oromtancot jartak egyes Jersey telepuleseken...akkor nem ertem mi a k. anyjukat keresnek itt.....

A bevandorlasiakrol meg csak annyit, hogy a WTC ledolese utan fel evre kikuldtek az egyiknek a tanulovizumat...

En azt gondolom akarki is volt, soha nem talaljon nyugalmat sem itt sem a tulvilagon. Artatlan emberek eletet vette el a nyomorult.

2008. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%

Acélszerkezet megolvad a kerozintól? Mióta? És egy ilyen jól megépített épület nem omlik össze kártyavárként még egy repülőgép-becsapódástól se. Ezt az építői mondták! Valamint sokan hallottak több kisebb robbanást az összedőlést közvetlen megelőzve, ez pedig a belül elhelyezett robbanóanyagok hangja volt.


Szerinted valaKI csinálta az egészet? Nem valakik? És mi az, hogy ártatlan emberek? A több százezer iraki nem ártatlan? Vagy az afgán lakosok?

2008. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%

A kerozin egett es ettol lagyult meg a szerkezet.

Minden haboru szornyu. Sajnalom az afganokat, ikakiakat, gruzokat, szomaliaiakat ...mindenkit aki eroszak aldozatava esik. De jelenleg 9/11-rol beszeltunk. Nem kavartam bele a kesobbi esemenyeket.

Tok mindegy ki vagy kik csinaltak a haboru az oldokles es terror csak emberek ezreinek nyomorat okozzak amig a fegyvergyartok jol jarnak.

Olyan nagyon okos ebben a dologban sokmindenki. Eszt osztani konnyen megy. Benne lenni, tuleni es tovabbelni annal nehezebb.

Honapokig voltak kinn hozzatartozok kepei az aluljarokban. elkeseredetten kerestek egymast az emberek...azokrol a mexikoi konyhassegedekrol nem is beszelve akik regisztralva sem voltak...ki tudja mennyien haltak meg meg...

Akarki vagy akarkik agyrem szulemenye is volt ez, az soha nem fog nyugalmat talalni.

2008. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
44%

na, megjelentek az összeesküvés hívők...

persze... és kennedy meg menekülés közben hátbalőtte saját magát ( a cia sugalmazására, az ufók aktív közreműködésével, miközben gyurcsók doktor sugarazta a tudatalattiját)

tényleg alacsony az a kerítés...

(az interneten meg arról is van anyag, hogy a hold tényleg sajtból van)

2008. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
65%

még 1 ok, hogy szabadrablással nyúlják az olajat a közel-keletről.

maximálisan biztos vagyok benne...

ennél nagyobb hazugságot is lenyomott már az amerikai kormány a világnak.

az uccsó válaszolónak meg igencsak messze elgurulhatott a gyógyszere... ahelyett, h fasságokat írogat, inkább keresse meg.

2008. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
50%

nevetni fogsz - láttam

fasság :)

2008. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
49%

meg a holdra sem szálltak le az amik!

ez tuti biztos, hogy így van, elvégre van róla anyag az interneten...

2008. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
46%

ja, meg középkor sem volt...

mondjátok, gyerekek - tényleg be kell dőlni minden marhaságnak?

2008. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!