Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most akkor mi van? (USA kitiltás)

Most akkor mi van? (USA kitiltás)

Figyelt kérdés

Az a baj hogy korruptak a politikusok? Mert azok 24 éve!


Vagy az hogy antiliberális az ország? (ha jól tudom ez nem volt a feltétele az EU tagságnak!


vagy csak a liberális sajt csámcsog


[link]



2014. okt. 23. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


#7


És amikor Gyurcsány Nabukozott az érdekes módon nem volt baj..."



Nem véletlen, hogy utáltam azt is. A fidesz meg most a paksi szerződéssel pórázt adott a kezükbe és azóta is nyalja az elvtársak golyóit, de persze kit érdekel, hogy orosz gyarmat leszünk, így október 23.-án?

2014. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11


csak itt nem arról van szó hogy neked mi tetszik...


hanem arról hogy már megint nincs rajtunk sapka.


Mint mondtam én is megtiltanám hogy az ország valaha is szóba álljon az oroszokkal...

2014. okt. 23. 18:51
 13/14 A kérdező kommentje:
Aúgy meg megjegyezném hogy Franciaország hadihajókat értékesített a közelmúltban az oroszoknak. Természetesen az sem baj...
2014. okt. 23. 18:52
 14/14 anonim ***** válasza:
A nagykövet nyilatkozata szerint a kitiltás független Magyarországtól, csak a kitiltott személyek és az Egyesült Államok ügye, nem politikai dolog.
2014. okt. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!