Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a balosok annyira aggódnak...

Ha a balosok annyira aggódnak Európa európai jellegéért és a kereszténységért, akkor miért a Jobbikot ostorozzák és miért nem az EU-t?

Figyelt kérdés
Nem a Jobbik támogatja a(z ész nélküli) bevándorlást, mecsetépítést, primitívebb törzsi szokások megtartását és keresztény dolgok (keresztek, templomok, karácsonyfa) elleni hadakozást, hanem Brüsszel.
2014. okt. 13. 21:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szankcionálás alatt embargót is értettem.
2014. okt. 30. 15:54
 12/15 anonim ***** válasza:
Soha nem volt Svájc EU-s embargó alatt.
2014. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Muszlimoknak nincs helye Európában, mert inkompatibilis fasosztoid középkori barbár állat dolog, és mert MINDEN muszlim terrorista, minimum kultúrális kontextusban. Ezt mindenki tudja, csak eltart egy darabig az idétlen bocsánatkérő európai divatpolitika miatt, de majd elkopik végre az is EU szerte.
2014. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Az utolsó Talmudista, szélsőséges Izraeli sátánista propagandát követő hívő, ez tiszta sor. Csak kíváncsi vagyok, hogy ha az EU és USA, majd Irak és Afganisztán helyett Izraelben gyilkolná az ártatlan népet akkor mit mondana. Mellesleg itt van egy dokumentumfilm, hogy megértsétek az előttem levő válaszoló gondolkodásmódját:

https://www.youtube.com/watch?v=z_qVzlAPGw8

Nem vagyok gyűlöletkeltő! Csak mélyen megráz az igazságtalanság.

2014. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na, megint a szokásos palesztin jogvédő a borzalmas sérelmeivel..

Az izraeliek megvették dollárért a palesztin földeket, amiket a tulajdonosaik boldogan eladtak. Aztán elkezdtek nyavalyogni, hogy ezek a köcsög izraeliek be is költöztek az általuk megvásárolt területekre (nonszensz!). Megpróbálták vagy háromszor katonai erővel visszafoglalni, de mindig pofára estek, mert annyira azért mégsem akarták, hogy olyan nagyon sok energiát fektessenek a harcba. Ezeket úgy ismerjük kedves aktivistiáinktól, mint Izrael erőszakos hódításait. Most meg rakétákat lőnek rájuk, állandó jelleggel rabolnak el, kínoznak meg, gyilkolnak meg civileket, aztán amikor Izrael időnként visszacsap, akkor megy a sírás, hogy megsértik az általuk egyébként el sem ismert (és lábbal tiport) emberi jogokat..

Értem vagy nem értem?

2015. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!