Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyha Székelyföld önálló...

Hogyha Székelyföld önálló állam lenne, hogyan működne?

Figyelt kérdés
2014. okt. 3. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem szarul. Nem lenne életképes. Koszovóban is mi lett.
2014. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
ugyanúgy mint ahogy a többi legalább ezer ugyanilyen kérdésre adott válaszban le van írva!
2014. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 progizo ***** válasza:

#1.: "Hát szerintem szarul. Nem lenne életképes. Koszovóban is mi lett."


Ilyenkor miért nem Luxemburggal példálóznak a tisztelt urak?

Merthogy az még Székelyföldnél is kisebb, és milyen jól megél...

2014. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
EGy szóval nem említettem h azért lenne életképtelen mert kicsi a területe. Hanem azért mert a románokkal megromlana a viszony és őket Románia veszi körül. Valszeg nem kis botrányt kavarna ez a dolog. Alapból le van pukkanva az a hely stb stb. Luxemburg már 100 éve építi kapcsolatait és nagyon függött mindig is a körülötte lévő államoktól. Illetve Luxemburg Európa kereskedelmi, üzleti központja tehát nem kéne össze mosni székelyfölddel.
2014. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 progizo ***** válasza:

#4.: És most sajnálnom kéne a románokat, mert megromlana velük a viszony? Miért, van még hová romlania?

És alapból lepukkant lenne Székelyföld? Milyen szempontból? Ha igen, az csak arra bizonyíték, hogy semmi keresnivalója Romániánál, mert ott semmi jóra nem számíthat.

2014. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobban mind most
2014. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!