Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha elmennék Detroitban a...

Ha elmennék Detroitban a romos házakból vasat gyűjteni, akkor bevinnének a sittre vagy agyon lőnének?

Figyelt kérdés
Gondoljatok bele,Detroitban mennyi régi elhagyatott épület van,aki elvileg már senkijé mert ott hagyták.Ha valaki elkezdené gyűjteni belőle a vasakat és a fémeket,akkor ha elkapnák akkor lesittelnék?
2014. szept. 11. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Meg is érné az összeszedett vasat a legközelebbi átvevőhelyre elszállítani?

Mert ha sok ott a vas, akkor miért nem szedte össze valamelyik ott lakó és miért nem adta el?

2014. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha törvénybe ütközik, vagy nem éri meg elszállítani, akkor gyűjtsél inkább Amerikában aranyrögöt. Azt sokan keresgélik fémkeresővel és ott törvénybe sem ütközik.
2014. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ma 16:34


Nem tudom,mert lehet sokaknak nem is jut eszében.De múltkor láttam egy műsort Detrotról is ott fickó gyűjtötte a vasakat,havi 3000-4000 dollárnyit össze szokott szedni,arról a műsorról jutott eszembe.

2014. szept. 11. 16:36
 4/9 A kérdező kommentje:

ma 16:36


Hát én nem tudom.És szerinted mennyi idő kell ahhoz hogy egyáltalán találjál valamit?Lehet el megy rá egy csomó pénze az embernek,aztán fél évig mondjuk semmit nem talál.Szóval nem tudom az mennyire éri meg.

2014. szept. 11. 16:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha tévében láttad hogy a detroiti vasgyűjtés megéri valakinek, akkor neked is megérné. Havi 3000-4000 Dollár az külföldi munkásnak is jó, nem még vasgyűjtésből.

Az aranyrögöt viszont előre eltervezetten kell menni keresni, oda ahol sokan találnak vagy találtak már.

2014. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát kedves Lakatos Rómeó ott nem úgy van mint Borsodban. Ott a magántulajdon szent!
2014. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekél a színésfím tesvír? xDD
2014. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Honnan lenne vízumod?
2014. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


V1-es vízumot adnának neki vasgyűjtésre :)

2014. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!