Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki ellenzi Ukrajna uniós...

Ki ellenzi Ukrajna uniós csatlakozását? Ki támogatja Szerbia uniós csatlakozását?

Figyelt kérdés
Szerintem egy olyan országnak aki háborúban áll egy másik országgal az ne legyen eu tag.

ma 14:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerbia akit be kell venni az EU-ba.
ma 14:37
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ukrajna, Szerbia igen alattomos, legalább is mostani vezetése. Szerbiával csak a baj lenne.
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egyik sem jó választás. Ukrajna háborús fél, a világ legkorruptabb országa, egy temető lesz lassan minden téren.

Szerbia a kisebb rossz minden tekintetben.

Egyébként ha van eszük, egyikük sem csatlakozik az EU-hoz, haldokló szövetség gazdaságilag, politikailag, szociálisan, stb.

ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Én támogatom Magyarország kilépését az EU-ból és a NATO-ból, Magyarország és Szerbia csatlakozását a FÁK-ba, valamint Ukrajna megszűntetését és a területének Oroszországhoz csatolását.
ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerbiában most annyi lítiumot találtak, hogy nem kérdés beveszik-e az EU-ba.
ma 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

#4

Nem akarnál mindjárt egy Novaja CCCP-t is Európa közepébe?

Mondjuk, a szomszédok várható reakcióit nem merném firtatni, ahogy a hazaiakat sem...

ma 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
0%
Maradjunk annyiban, hogy Ukrajna nem "háborúban áll", hanem az áldozata egy háborúban álló országnak. Szerbiának pedig elég sok tennivalója lenne, ha komolyan gondolja a csatlakozást.
ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Egyik sem európai uniós szint és színvonal.

Ukrajna egy korrupt maffiaállam amióta önállóan létezik. Csak most épp "szimpatikusak", mert meg vannak támadva. A szerbek meg a ruszkik trójai falova lennének az Unióban. Ahogy sajnos mi is azzá váltunk, ők talán még nálunk is jobban.

Egyik ország politikája sem képvisel jelenleg normális, európai értékeket, szóval én nem kérnénk belőlük. A másik meg, hogy szerintem az EU egy gazdasági szövetségi rendszer. Nem egy putrik felzárkóztatására szakosodott pénzből ki nem fogyó erszény. Ezt a magyar kormány is észben tarthatná...

ma 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!