Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A németek tényleg utálják a...

A németek tényleg utálják a magyarokat? Mi a véleményük rólunk?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Csak egy példát akarok leírni, hogy nevelik a gyerekeket kinn németben.

Berlinben élek egy ideje.

Elmentem szórakozni hétvégén, összeismerkedtem pár német csajjal, és megkérdezték, milyen származású vagyok, mert egy kicsit akcentusom van.

Mondtam hogy magyar.

Erre elkezdik a lányok, hogy otthon megtiltották nekik, hogy magyarokkal szóba álljanak, lehet az török, vagy bármilyen segédmunkás, vagy inkább német proli réteg, csak magyar ne legyen.

Hát kérem szépen, ilyen hírünk van külföldön, a normál emberek körében.

Aztán elbeszélgettem a lányokkal, és ők elmondták, hogy mennyi rosszat hallottak a magyarokról, amit azért megcáfoltam.

2014. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

A német nem tűr meg maga mellett olyat aki nem tőkeképes, meg potenciállal teli.

Kb egyenlők vagyunk a románokkal.

2014. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Én is német származású vagyok, de nem az a kiherélt fajta:)


El kell ismernem, egyes németek olyan ostobák, hogy a mentolos cukor világít a szájukban.


Egy példa

Volt, amelyik azt mondta, azért utálja a magyarokat mert azok rasszisták meg fasiszták, meg utálják a cigányokat:D


De, ne aggódjatok, hogyha ilyen liberális emberek utálnak, az csak jót jelent.

Akkor lenne baj, ha szeretnének.

2014. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A külföldi média össze-vissza hazudozik a magyar helyzetről és ezért sokakban az a kép alakul ki lassan, hogy nálunk mindennaposak a zsidók Dunába lövése, nyílt színi kivégzések és tonnaszám gyilkoljuk a cigányokat.


Az a legnagyobb probléma, hogy itt élünk Európában egymás mellett egy csomó nép és alig tudunk egymásról valamit.

Nem a médiából kell tájékozódni, hanem személyes tapasztalatszerzést kell alapul venni.


Éltem egy ideig Németországban, tök jól ki lehet velük jönni. Van bennük egy alap nagyképűség, de ez mindenkivel szemben megvan.

2014. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Németek olyanok mint a franciák meg az angolok. Csak õk a valakik. De ezt mikor idejönnek verni magukat jól lehet látni.

Szerintem mindenkit lenéznek csak nem merik nyìltan felvállalni. Egy magyar ezerszer befogadóbb.

2014. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm a válaszokat! Nekem azt mondták, hogy a németek úgy néznek a magyarokra mint mi a cigányokra. Ezt akkor nem hittem el, de ezek a válaszok után úgy érzem mintha egy vödör jegesvizet öntöttek volna rám.Pedig én mindig bírtam a németeket...
2014. szept. 6. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A német is ugyanolyan mint a többi beképzelt, mert azt hiszik, hogy ők kakilták a spanyolviaszt.
2014. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!