Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz hogy a CIA-nak van...

Igaz hogy a CIA-nak van elektromágneses röntgen müholdja?

Figyelt kérdés
amivel ha én a pincében vagyok akkoris teljes képet kaphatnak az agyam mükdeséröl mint abban a kutatóintezetben amerikában ahova a gépbe belekell feküdni és az kimonitorozza az agyamat?
2014. szept. 1. 14:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
ez durva nem csak olvasni tudnak hanem írni is az agyunkba? és a betonon is átmegy ez? akkor nem lehet kivédeni alufóliával sem?:( ez gáz
2014. szept. 1. 16:40
 12/18 anonim ***** válasza:
Nehogy higgy már egy olyan könyvnek amit Drábik írt ne legyél hülye annak az embernek már születésénél elment a esze.
2014. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha én a pincében akarnálak megkeresni, biztos nem röntgennel próbálkoznék... egyébként a beton és a vas is elég jól árnyékol, ezért igen bonyolult műholdról benézni a házakba. Biztos van rá valami megoldás, de nekem egyszerűbbre tűnik a telefonokra, számítógépekre írt kémprogramokkal követni. Azt úgyis beviszed magaddal, és két perc telefonos beszélgetés után az agyműködésedről is elég jó képük lehet ;)
2014. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, megnyugodhatsz, a te agyadból nincs mit kiolvasniuk, láthatóan minden hülyeséget elhiszel, ami az interneten megjelenik.
2014. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
ez a könyv hülyeségnek tünik de igazából nem az mert ott van h. az mk ultra projectnek is köze volt ehhez és ez alátámasztja h. ez nem hébehóba kitalált valami.
2014. szept. 1. 19:34
 16/18 anonim ***** válasza:
Gondolom elég fiatal vagy, megsúgom nem Drábik az első író aki valós elem köré építi a hagymázas rémálmait hogy hihetőnek tűnjön, az hogy olvasott vmit a wikipédián nem teszi használhatóvá egyetlen gondolatát sem.
2014. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A te agyműködésedről röntgenműhold nélkül is átfogó képet kaptunk, viszont a klasszikus módszert követheted. Látod, őket nem éri el a CIA (NSA, Moszad, KGB, Lézerjani, stb):

[link]

2014. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
mivan? ez errort ír
2014. szept. 1. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!