Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Jobbikosoknak mi a véleménye...

A Jobbikosoknak mi a véleménye az Iszlám Államról (ISIS)?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert tudom, hogy palesztin pártiak, de kíváncsi lennék, hogy az ISIS-ről mi a véleményük. Nem provokációnak szánom a kérdést, csupán érdeklődni szeretnék!

2014. aug. 30. 03:35
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Az Iszlám állam az csak IS.

Islamic State

2014. aug. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ugyanaz mint bármilyen más épeszű embernek...

2014. aug. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen elítélem.
2014. aug. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
A Jobbik nem egyoldalú, pl: a Nick Griffin-féle British National Party Izraelt támogatja, mert náluk sok arab van, az "ellenségem ellensége a barátom" logika alapján, pedig ott is van Izraeli érdekeltség. A jobbik nem egyoldalú, mert mindig elítélte a radikális iszlámot. /Amúgy ez is csak egy kreált háború része, annyira iszlám ez mint amennyire a Németh Sándor keresztény./
2014. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában támogatok minden népet, akik az idegen megszállás ellen küzdenek, de ezek - amennyit tudok róluk - válogatás nélkül gyilkolnak. Láttam a videót, mikor szíriai síita kamionsofőröket agyonlőttek, minden ok nélkül. Számomra nem ember aki egy fegyvertelen, ártatlan, védekezésre képtelen civilre el tud sütni egy géppisztolyt, bárki is legyen az. Ha az amerikaiakat elítéltem korábban, mikor röhögve bombáztak le falvakat, esküvői meneteket, akkor természetesen ezeket is mélyen elítélem.
2014. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy napalm légicsapás jár nekik!
2014. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi jó.


Ezúttal támogatom az USA-t , hogy csapkodja meg ezeket a terroristákat.

2014. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Jobbikra szavaztam mert ők hozhatnak változást ebbe az országba... ezért mondhatjuk hogy jobbikos vagyok.. ROhadtul nem érdekel hogy MI van az Iszlámmal Palesztínával meg az ISIS-el...
2014. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!