Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » EBOLA-vírus már mutálódik is?

EBOLA-vírus már mutálódik is?

Figyelt kérdés
A kongói köztársaságban más egy új törzset találtak!

2014. aug. 25. 07:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden vírus (is) állandóan "mutálódik".
2014. aug. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

Remélem nem influenza szinten fog terjedni, mert akkor nekünk lőttek!

2014. aug. 25. 07:31
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Az ebola a higiéniát és tisztaságot nem igazán bírja, egy rendes mosás a mosógépben megölni a vírust, de már egy alaposan (szappannal) megmosott kéz is csodás védelmet ad.
2014. aug. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Sir!

Csak remélem ez a mutáció, nem okoz cseppfertőződésre is képes törzseket!

2014. aug. 25. 08:30
 5/15 A kérdező kommentje:

És mielőtt belemennénk, tudom mi a mutáció!

Csak mindig AZ marad életben..

2014. aug. 25. 08:32
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem akarok itt összeesküvéseket gyártani, de ez megint csak a gyógyszeripar trükkje a kaszálásra.


Eddig is baromi sokan haltak meg az ebolától csak ugye afrikában nem nagyon lehetett volna eladni az ellenszert, mert ott nincs rá pénz, jótékonykodásból meg nincs bevétel.


Nade most!!! hogy eljutott nyugatra is a vírus, ahol már megtudják fizetni az esetleges vakcinát, már rögtön nekiálltak legyártani.


Ráadásul az ellenszereknek köszönhetően (is!) mutálódik a vírus, erősödik, amire aztán majd új oltás kell, amitől tovább mutálódik.


Ugyanez van az antibiotikumokkal. Nagyon sok felesleges antibiotikum szedő ember van, már egy kis torokfájásra is azt tolják mint a negrot. Aztán így egyre mutálódnak a kórokozók míg aztán olyan gyógyszer rezisztensek lesznek, hogy kiírtják a fél világot...

2014. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Persze nekem is EZ volt az első gondolatom!

Egy új szert Teszt nélkül kidobni!

De miért kell szer ha nincs veszély?

Értem ezalatt a TERMÉSZETES előfordulást!

-a dzsungelt még nem irtották ki-

Vagy talán EZÉRT?!

Hadsereg szokásos kísérletei?

A hideg kiráz!

2014. aug. 25. 08:48
 8/15 A kérdező kommentje:
-vírus ellen nincs antibiotikum-
2014. aug. 25. 08:50
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

tudom, hogy vírus ellen nem antibiot adnak, az csak egy példa volt, hogy a gyógyszerezés nem mindig csak jót eredményez.


azt pedig leírtam, hogy hiába nincs veszély, kell az ellenszer, mert most a fél bolygó be van sz.ratva, ki lehet használni, hogy megvegyék sokan feleslegesen a drága ellenszert.

Gondolj bele, ül otthon gazdagné, híradóból fröcsög hogy ómájgád ebola, mind megfogunk halni ha csak nem veszed meg ezt a csúcsszuper csodapirulát 19,999Ftért, gazdagné meg szépen kiadja rá a pénzt, mert arról senki nem fog beszámolni a tévében, hogy no para, ne pénzeld feleslegesen a multikat.


Akkor kell k.rvára félni ha a gyógyszergyártók ingyen akarják beoltani valami ellen az emberiséget, mert akkor az tényleg komoly fenyegetés.

2014. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden vírus és baktérium esetében benne van a pakliban.


Evolúció nem csak volt, hanem van és lesz is.

2014. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!