Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol lehet megnézni az amerikai...

Hol lehet megnézni az amerikai újságíró kivégzésének cenzúrázatlan változatát?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Azt gondolom a készítői sem véletlenül nem tették fel az egészet.

Ugyanis nem az volt a céljuk, hogy az aberráltaknak örömöt okozzanak, hanem hogy bizonyítsák, megtették.

Szedd össze magad, és ne akarj halált látni, és ne légy aberrált beteg.

2014. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Csak azt nem értem hogyan tudta, azzal a kis konyhakéssel véghezvinni!

Elég borzalmas örökkévalóság lehetett !!!

2014. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

szóval aki a valóságot szeretné látni az egy aberrált beteg állat? :D legyen inkább normális és nézzen Barátok köztöt, meg Megasztárt, ugye?


(amúgy rohadtul nem érdekel az a videó engem sem, de nem hiszem, hogy beteg lenne az, akit igen)

2014. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából engem is meglepett hogy nem közölték le az egészet, pedig általában szeretnek ezekkel a videókkal villogni.
2014. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki hányni akar, az nézegessen ilyet. Egy ember embertelen kivégzését a normális emberek még hallani sem szeretik az ilyesmit, nemhogy nézegetni.
2014. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez ugyan nem az ISIS, hanem a hamasz ma, allitolagos arulok nyilvanos kivegzese Gazaban

[link]

2014. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!