Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hány éven belül fog várhatóan...

Hány éven belül fog várhatóan összeroppanni az orosz gazdaság?

Figyelt kérdés

Az ukrán helyzet miatt már több nagy ország is szankciókat vezetett be Oroszországgal szemben, ha így folytatódik, én nem jósolok sokat az amúgy is sebezhető orosz gazdaságnak.

Ha pedig elzárják a gázvezetékeket, több fontos vásárlójuk, köztük Magyarország se fog tudni gázt venni tőlük, ami miatt komoly bevételtől fog elesni Oroszország.


2014. aug. 22. 15:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mindene megvan, max. a Mercik, BMW-k beszerzését kerülőúton, Kínán át oldják meg. Vagy akkor az EU Kína ellen is szankciókat gyárt?
2014. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
szerény számításaim szerint jövő hét keddre legkésőbb összeroppan
2014. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
soha, vagyis nincs kilátásban, amit Európában adnának el, el tudják azt Kínának, Kistigriseknek, Afrikának adni
2014. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
az EU megásta a sírját a szankciókkal
2014. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az nem igazán fog összeroppanni. Ami most nagyon tréül áll az az usa, de még egy két évtizedet ők is kihúzhatnak.
2014. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Az EU is szankciókat vezetett be."


Akkor meg miért nem úgy tetted fel a kérdést, hogy hány éven belül fog várhatóan összeroppanni az Eu gazdasága?

Mert ha én most magyar közmunkás vagyok és gazdasági szankciókat vezetek be a kormánnyal szemben, ami abból áll, hogy holnaptól nem megyek ki közmunkára attól még egyedül csak én fogok éhen dögleni, nem a kormány.

2014. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az Eu már rég megérett a pusztulásra, most legalább végleg vége lesz.
2014. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mivel a kínaikkal üzletelnek így nem úgy néz ki, hogy most. (Megveszik a gázt, a kajabetiltás után meg a ruszkik onnét veszik az élelmiszert. Valamit lehetett is olvasni ezzel kapcsolatban a múltkor.)
2014. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!