Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A kurucz meg a jobbik az...

A kurucz meg a jobbik az ilyenekről miért nem emlékezik meg?

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 28. 14:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi köze ehhez Magyarországnak, talán bármelyik politikai párt is foglalkozik ezzel?

Másrészt pedig a Palesztinok védelmét én valamilyen szinten megértem. Szerintem ehhez sokkal több köze van Magyarországnak mint a linkedhez, a magyar érzelmű emberek egyik nagy fájdalma a Trianon miatt az hogyha valaki elveszti a hazáját, ezért ebben a kérdésben mindenképpen a Palesztinok mellé állnak. És kifejtik azt a véleményüket hogyha egy terület autonómiát akar, vagy külön országgá lenni akkor ahhoz megvan a joga, és ha egy ország nem megfelelően bánik a kisebbségével akkor joga van a kisebbségnek kiválni az országból. És ezt az álláspontjukat nem csak a Felvidékiek, Erdélyiek, vagy éppen a Dél vidékieknél hangoztatják hanem még a Palesztinoknál is. Mert Palesztina helyzete nagyban hasonlít Székelyföldéhez, annyi különbséggel hogy ott az Izraeliek még kegyetlenebbek mint a Románok. Én azt gondolom hogy ezért szólnának bele Izrael belügyébe. A másik ok pedig az hogy az USA az ENSZ el karöltve a Zsidókat támogatja, de szerintem most ez nem helyes, és ha másnak nem még a JOBBIK nak is van joga ez ellen tiltakozni. Rakhatjátok rám a piros kezet, én leírtam a véleményem, tudom hogy egyesek csak azt nézik meg hogy ezt most a Jobbik mellet vagy Izrael mellet szól, és az szerint pontoznak, mert senkit nem érdekel a másik véleménye csak mint egy süket hangoztatja a sajátját és aki nem ért vele egyet azt lebőgi, sokszor azt érzem hogy itt amúgy sincs nagyon kivel beszélni.

2014. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi köze hozzá? arról is könnyek között meg kéne emlékezniük hogy az északi sarkon egy alaszkai aleut eszkimó megölte john smith-t?
2015. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!