Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nincs európai állampolgá...

Miért nincs európai állampolgárság?

Figyelt kérdés
Én szívesen elhajítanám a magyar állampolgárságot ha lenne európai helyette. Miért nincs?

2014. júl. 27. 17:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert nincs olyan ország, hogy "Európa". Ilyen alapon miért nincs Afrikai állampolgárság?
2014. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
És milyen jogokkal rendelkezne az, akinek ilyen állampolgársága van? Minden országban jogosult mindenre? Ezt sokan nem engednék. Amúgy én is eldobnám, legalább nem röhögnének ki, meg diktátor szolgáznának le külföldön.
2014. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Folyamodhatsz más ország állampolgárságért, ha megkapod, lemondhatsz a magyarról. Kérdés kinek kellesz.
2014. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja, bár létezik európai uniós polgárság, ami bizonyos jogokat ad, ha valamelyik eu-s tagállam állampolgára vagy.


[link]

2014. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nincs olyan nemzet közösség, hogy európai.

Előtted a világ, nyugodtan lemondhatsz az állampolgárságról.

Nyilván jól esik ilyenkor, hogy kis hazádban, ahol felneveltek, majd találsz néhány embert, aki ugyanúgy sajnáltatja magát, mint te. De ha ténylegesen más állampolgár akarsz lenni, akkor rossz helyen kopogtatsz, ne a magyarokkal akarj erről beszélni. Abszolút feleslegesen vitákat generálsz. Ha már lemondtál a magyar közösségről, akkor minek akarsz vele vitatkozni? :)

2014. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Európai polgárként kinek tartoznál felelősséggel, melyik közösségnek fizetnéd az adókat? Ki látna el, ha bajba kerülsz?

Mi van, akkor ha európai polgárok csak szegényebb ország lakói akarnának lenni, akkor szegényebb ellátással is beérnéd? vagy te csak az elit klubhoz akarsz tartozni?

2014. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Kérdés kinek kellesz."


Na, ez az :D

2014. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%
Én is egyetértek veled kérdező. Én SZÉGYELLEM, hogy magyar vagyok!
2014. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Én SZÉGYELLEM, hogy magyar vagyok!"


Nyitva vannak a határok.

2014. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyelni. Orbán Castro, az önjelölt forradalmár majd előrukkol egy új államformával, és mindenki irigykedni fog Magyarország önállóságára.
2014. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!