Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin pályafutása során...

Putyin pályafutása során közvetve vagy közvetlenül hány ember halálával okolható?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudni. A wiki is megemlíti valahol, hogy lehetséges, hogy az egyik csecsen vezető megölésére Putyin adott parancsot.
2014. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is. Az elmúlt fél évet leszámítva miben lehetett benne Putyin?
2014. júl. 20. 09:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ilyen helyi likvidálások előfordulhattak csecsenek ellen, de Obama azért többszörösen túltesz rajta, mert ő nem csak 1-1 személy ellen pl. Osama intézkedett, hanem konkrét hadseregek ellen (Afganisztán, Irak, Líbia, Szíria).
2014. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 asmosys ***** válasza:

A Kaukázus nyilván elkerülte a figyelmed. :)

De az USA lista is tartalmaz némi csúsztatást.

2014. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most pontosan mire gondolsz? Hogy odament valakihez és fejbe lőtte vagy hogy parancsot adott egy katonai akcióra és amiatt emberek haltak meg? Ha az utóbbi akkor valószínűleg van pár áldozata ahogy Obamának és Izraelnek is akik úgynevezett légi csapásokra adnak parancsokat. Szerény véleményem szerint az amerikaiaknak és a zsidóknak komoly vér tapad a kezükhöz akárhogy szépítik a dolgokat. Ez jóval felülmúlja azokat az áldozatokat amelyek Putyin listájára írhatóak ha egyáltalán van ilyen.

Nézd meg mi folyik most Kelet-Ukrajnában és akik a felbújtok meg hogy hány embert pusztítottak már el betiltott fegyverekkel, bombázással stb.

Nézzél szét egy kicsit az interneten, ha akarod küldök neked linkeket elpusztult civilekről akik naponta halnak meg és ha az oroszok vesztenek Kelet-Ukrajnában akkor a megtorlás óriási méretű lehet. A nyilvános kivégzések már elkezdődtek.

2014. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha azt vesszük, hogy a líbiai "segítő" bombázásban csak 1 civil is meghalt, az már önmagában gyilkosság és nem statisztika. A kaukázusi hadműveletek eltörpülnek a civil áldozatok terén mint amennyit az USA művelt az utóbbi pár évben és nem a szomszédainál, nem belföldön.
2014. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő felel az örmény, ukrán, és az európai holokasztért is.
2014. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!