Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Véleményed szerint mi lesz...

Véleményed szerint mi lesz Észak-Korea sorsa?

Figyelt kérdés

Személyes véleményekre vagyok kíváncsi.

Meddig tartható a mostani, nagyon korlátozott berendezkedés,mikor bukik meg? Mi lesz utána? Ott is el fogják csalni az állami tulajdonokat privatizálással, mint anno a Szovjetunió szétesése után??

Köszi a válaszokat.



2014. ápr. 26. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Az lesz a sorsa, amit Kína szán neki úgy gondolom.
2014. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Észak-Korea nemzetközi helyzete stabilnak mondható, mivel pont Kína-Usa-Oroszország ütközőzónájában van, és egyik fél sem szeretné, ha valamelyik másik nagyobb befolyást szerezne. Kínának kifejezetten kényelmes is, hogy a kommunista diktatúra kifejezésről nem rá asszociál a világ hanem É-Koreára.


Probléma abból lehet, ha belülről válik instabillá az ország, azaz valamelyik főkommunista (pártfunkcionárius, vagy vezérkari tiszt) puccsot szervez házon belül az uralkodó Kim család ellen. Ebben az esetben szerintem Kína fog kapni az alkalmon először, hogy bevonuljon az országba.

2014. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az lesz a sorsa, hogy szépen kiirtják magukat.

A termékeny korban lévő nők nagy része már most olyan állapotban van, hogy képtelen teherbe esni vagy folyton elvetél, de rengeteg esetben inkább tudatosan elhajtják a saját gyereküket, hogy ne kelljen olyan társadalomba születnie.

2014. ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az atom miatt egy hatalmi ellenpólus lesz mindig a világban.

az más kérdés hogy a háttérből honnan kapja a finanszírozást.

2014. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem most ilyen peresztrojka stílusú csapás jön náluk, mer az oroszok mennek Dél-Koreáig húzódó gázvezetéket építeni nemsoká, úgyhogy muszáj lesz kicsit barátkozniuk.
2014. ápr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mint minden diktatúrának. Megbukik. A módja sok mindentől függ, de azon a vidéken a diktátor nem szokta túlélni.
2014. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy túlél vagy a helyiek buktatják meg.
2014. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bízom abban, hogy a záros határidejű bukás és csatlakozás Dél-Koreához.
2014. máj. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!