Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerbia feladta a büszkeségét?

Szerbia feladta a büszkeségét?

Figyelt kérdés
Ùgy tűnik, hogy a Szerbek szeretnének belépni az EU-ba, nagyon megváltozott a szerb politika. Lassan már nem ellenség az EU és a NATO és a végén még Koszovót is elismerik...Legalábbis én így látom. Szerintetek Szerbia is egy olyan pihe puha liberális ország lesz mint a többi EU-s ország ?
2014. ápr. 2. 22:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
szerintem ne akard megismerni a szerbeket. én látok eleget, közöttük élek. kérdező, nem ismered a szerbeket, ez hét szentség. de maradjon is ez így.
2014. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerbek azok mindig is puhapötsök voltak.Csak a gyengébbel keménykednek és csak csordában ,mint a cigányok!
2014. ápr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nagyon kemenyek, nem szorakoznak senkivel.
2014. ápr. 23. 17:27
 14/24 anonim ***** válasza:
75%

Kemények,mint a kockacukor,amit felold víz!

Ők csak kifelé kemények,amúgy elég gyávák!

2014. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
csak bandában kemények. és ez a megtévesztő. azért hiszed, h ők mindig kemények, mivel mindig bandában vannak. szóval ez egy g.nagy sztereotípia. mikor hallottál arról, hogy vajdaságban egy szerb megvert egy magyart? hétről hétre az megy, hogy egy banda szerb ver magyarokat.
2014. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Dehogy kemenyek! Olyanok mint a kutyak. Csak akkor tamadnak ha felsz toluk. Csak bandaban hangosak meg batrak. Es egyebkent az a hires szerb buszkeseg az semmi mas csak irtozatos nagy butasag. Ok arra is buszkek hogy haboruztak boszniaban, horvatorszagban - az hogy ezeket a haborukat elveszitettek, es az nem egy nagy dicsoseg, mar nem er el az agyukig. Nekik - ellentetben velunk magyarokkal - nincs is mire buszkenek lenniuk. Amig egy ertelmes ember atgondolja, mit csinal, milyen kovetkezmenyei lehetnek a tettenek, es ezek tudataban talan meghatral, addig a szerb fel sem fogja, hogy kovetkezmenyei lesznek annak amit csinal, csak megy elore esz nelkul - ezt batorsagnak is tunhet, de nem az. Ez siman butasag! Hidd el, hogy a legtobb Vajdasagi magyar vegtelenul lenezi a szerbeket.
2014. ápr. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

# 16


Teljesen egyetértek veled.De én a vajdasági magyarokat délvidéki magyaroknak hívom.És én is közülük való vagyok.És lenézem a szerbeket,mert ők adnak rá okot.

2014. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom... En nagyon sok szerbet ismerek es nekem soha nem volt problemam velünk, mindig nagyon joban voltam velük es meg mindig nagyon joban vagyok velük. (A radikalis szerbekkel is)
2014. máj. 1. 07:23
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
ha a radikális szerbekkel is jóban vagy, akkor meg te vagy a hülye. akkor legyél velük jóban, nyald a s/ggüket, köszöngess nekik úgy, hogy "Ćao, Brate!". Ha ismernélek, és ezt a szemembe mondanád, szó nélkül, rögtön ott hagynálak, és soha többé nem köszönnék. Úgy venném, mintha nem is léteznél, mert számomra megszűnnél létezni. Nem szeretem a nagy "magyar vagyok" dolgokat. Nem szeretek semmilyen nagy nacionalizmust, meg "én ez az ország, meg ez a nemzet szülötte vagy" dolgokat, mert ott fejben valami nincs rendben. De hogy egy magyar nyelvű ember azt ki merje ejteni a száján, hogy a radikális szerbekkel is tökre haver, meg tökre semmi baja nincs velük, az nem normális. A radikális szerbek beszélnek úgy a magyarokkal, mint valami mocskos patkányokkal. Ők mondják, hogy "majd kapjátok a szendvicset". Azaz mehettek ki a p/csába az országból, k/ss kifelé. Ha te azokkal vagy jóban, akik a vajdaságiak munkaerejéből élnek ( mert mi termeljük meg azt, amit tőlünk ellopnak), meg azokkal vagy jóban, akik sz/ros kutyáknak néznek minket, akkor te nem vagy ember. É szégyellem, hogy létezel.
2014. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
és*
2014. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!