Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka annak, h az EU...

Mi az oka annak, h az EU ennyire szívén viseli az ukránok helyzetét, h még szankciókkal is fenyegetőzik?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
A többi csatlakozott országot már kiszipolyozta, mindegyik éhezik.
2014. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Ezt nem az EU, hanem a felvilágosult emberiség viseli szívügyén.

Az egy másik kérdés, hogy az EU tisztességes elv mellé állt.

2014. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Úgy, hogy sok pénzt és energiát fektetett be a bomlasztásba és most megint fuccsba ment...
2014. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A 2. hozzászóló válaszán én is jót röhögtem.

Majd biztos a tisztesség miatt fog belemenni ebbe az egészbe.

2014. márc. 24. 19:01
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Mert az EU és az Amerikai egyesült államok 1995-ben Budapesten az Ukránokkal aláírtak egy megállapodást miszerint Ukrajna leszereli atomfegyvereit (egy részét az Oroszoknak adták) ha az EU és Amerika kezességet vállal Ukrajna területi egységéért.
2014. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

Szankciókkal azért fenyegetőzik, mert egy nagyhatalom katonailag megszállt egy területet, megszavaztatta a hozzácsatlakozását és megfosztott egy országot egy területétől.


Lehet beszélni Oroszországról, meg Ukrajnáról, ez nem az itt említett országokról szól, hanem elvekről.

2014. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon egyszerű, ha ezt most megengedik a ruszkiknak, hogy ne a háttérből, hanem nyíltan csinálják ezt, vagyis területet csatoljon, akkor mi fogja megakadályozni, hogy ne harapjon ki az EU-ból egy nagyobb falatot.
2014. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Mert az EU és az Amerikai egyesült államok "


Én nem látom, h az Eu ott lett volna.

Az elveken még mindig nevetek.

2014. márc. 24. 19:29
 9/17 A kérdező kommentje:

19:19


Ez viszont elég ésszerű!

2014. márc. 24. 20:01
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a szankció nem nagy ügy.Ha annyira szívén viselné az EU az ukrán ügyet akkor háborúzna a ruszkikkal(én sem szeretnék háborúzni de azért valahol mégis csak igazam van).
2014. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!