Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Velencei köztársaság?

Velencei köztársaság?

Figyelt kérdés

Úgy tudom lesz náluk népszavazás hogy ki szakadjanak-e Olaszországból.Mikor lesz és mennyi esély-e hogy kiválnak?

Ha kiválnak akkor egész Olaszország szétszakadhat ?



(Katalóniát,Velencét és Skóciát kivéve hol fognak még tartani elszakadási szavazást vagy hol van rá esély?)


2014. márc. 20. 01:50
 1/5 Imre Pál ***** válasza:
91%

Magyarországon borsod megye tervez még elszakadást, Ózd központal.

Demokratikus választások útján.

2014. márc. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 T-55 2.0 ***** válasza:
Akkor költözünk!!!😁
2014. márc. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én erről nem hallottam, csak a Padánia nevezetü független Észak-Olaszországról.Nem sok esélyét látom.

Katalóniát pedig nem fogják csak úgy hagyni a spanyolok, az országuk gazdasági motorja.

Skóciában viszont látok egy elég nagy esélyt rá, úgy nézem az angol politikusok is kezdenek belenyugodni.

2014. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mustafa33 ***** válasza:
Texasban is beszélnek már róla, meg Arizonában. Meg Bajorországban.
2014. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a durva, hogy egyik sem szeretne Uniót! Euróról ne is beszéljünk, Skócia nem tarthatja meg a fontot, de kizárt az euró. Jelenleg Skóciában, amikor voltam font volt, de olyan papírpénz, ami csak ott érvényes, hazahozva nem váltják át, Egyesült Királyágban érvényes csak és csúnyán néztek Londonban érte, ha azzal fizettem! Olaszország meg nagyon speciális, együtt lehetnének nagyok. Ott 200 dialektus van, kölcsönös érthetőség nehézkes, ha nem irodalmit használják. Sokáig nem volt egységes és Szicília nem Velence és Milánó életszínvonalban. Kapitalizmus és unió árát és eredményeit láthatjuk nemsokára.
2014. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!