Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin lennél inkább vagy Obama?

Putyin lennél inkább vagy Obama?

Figyelt kérdés
esetleg más főember?

2014. márc. 4. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Biztos hogy nem Putyin, aki ártani akar az Ukrán rokonainknak. Obama szerepét vállalnám magamra, de oly formában hogy meg is indítanék egy offenzívát a Hét folyamán Ukrajna függetlenedése és felszabadítása néven.

Éljenek hát!

21F

2014. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Azért látszik egyesek mennyire tájékozatlanok. Ukrajna egy jó része Oroszok által lakott .Putyinnak talán több joga van Ukrajnában lenni mint Obamának :PL itt: Afganisztán Szíria Irak Líbia stb stb.
2014. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Én Putyin, mert összemérhetetlenül nagyobb hatalma van, mint Obamának (nem az országukat vetem össze, hanem a két személyt). Nem azért mert szimpatikus lenne amúgy.
2014. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

Hát igen!

Én is!

2014. márc. 4. 13:30
 5/10 anonim válasza:
66%
Egyértelmű hogy Putyin, Obamának sok szempontból "kötött a keze", míg Putyin szinte diktátori teljhatalmú rangban van. (és már csak putyin szeretője miatt is őt választanám :D, bár kitudja lehet Obamának is van csak jól titkolja)
2014. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem teljesen mindegy, egyiknek sincs semmi gondja már, sőt még az unokáik is úgy élhetnek mint a kiskirályok és egy ujjukat nem kell érte mozdítaniuk.
2014. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Putyin, azért lennék, mert teljes hatalmam lenne, gazdag lennék és a háttérben befolyásos, de nagyon szegény ország Oroszország. Obama, azért lennék, mert az előtérben is és a háttérben is befolyásos lennék és ezt arra használnám, hogy jobbá tegyem a világot. De Obama csak kirakat ember, állandóan keresztbe tesznek nekik, és a világ legnagyobb szenny országát kéne irányítanom. Én elhánynám magam a sok beképzelt agy mosott idiótától. Nagyobb lenne a felelőség, de megpróbálnám az agymosást visszaszorítani csak akkor a drága üzletemberek szállnának rám és/vagy megölne a maffia és balesetnek állítanák be.
2014. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jól választott a Putyin oldal!

Vicces volt a másik...

2014. márc. 4. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem gond van, ha ilyeneken gondolkozol !


Obama egy bab, akinek jo marketingesei vannak semmi tobb. Alatta is folytatta az USA a megszallosntaktikajat. Putyinnak mar tenyleges hatalma is van, de ne hidjetek, hogy nem kell komprumisszumokat kotnie. Neki is van egy sajat tamogato oligarcha retege, ami nelkul semmit sem erne. Van olyan megaloma, hogy elakarja foglalni az egesz vilagot, de tudja hogy tul nagy falat

2014. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előttem már leírták a legtöbb okot, egyet is értek velük, hogy miért lennék Putyin. Mert egyértelműen ő lennék.
2014. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!