Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Európának milyenek...

Szerintetek Európának milyenek az esélyei?

Figyelt kérdés

Helo

Nem csak politikailag értem hanem pl. a kúltúrát milyennek találjátok.....

Rengeteg nagy cég pl. itt van Nokia, BMW...

Válaszokat köszi



2014. febr. 22. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Elég jók.

Lassan jönni fog egy forradalom úgy 20-30 éven belül és végül helyrerázódik minden.

2014. febr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mindenki Amerikát majmolja, de pl. én szakközépbe járok és olyan vicces meg laza jófej emberek vannak az osztályomba hogy olyanokat egy amcsi vígjátékba nem láttam még

É van a Sampions League meg az Euróvíziós dalfesztivál ami eléggé összehozza az embereket

És Németország még 2 vesztes háború után is helyre tudott álni az nem semmi, de az lenne a jó ha létrejönne az Európai Egyesűlt államok mert ilyen kis országokkal pl. Németország bármennyire erős azért nincs egyszinten az USA-val

2014. febr. 22. 23:20
 3/9 EagleHUN ***** válasza:
Nemrég olvastam hogy közepes és hosszú távon is Európa hanyatlását jósolják gazdaságilag. A Világgazdaság központja az elkövetkezendő évtizedben Ázsiába (Kína, Japán, Oroszok) kerül át. Amerika gazdaságilag is csak második harmadik lesz, bár katonailag még sokáig megőrzi első helyét.
2014. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kulturálisan: jó

Gazdaságilag: még kitart egy ideig, amíg meg nem folytja önmagát. A változáshoz még egy gazdasági válságra lesz szükség.

Politikailag: aljas


5 év múlva kérdezd meg újból.

2014. febr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenki jó fej az osztályban, meg az eurovíziós dalfesztivál is összehozta az embereket? meg Németország milyenmár?


Hát erre azt tudom mondani, hogy nem árt ha van elég szalonnapörc a túróstésztán, de Falklandig oda biztos hosszabb mint vissza, meg Májliszájrusz milyenmár! De nem?

2014. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincsenek esélyei.

Kulturálisan sem valami jó.

Nézzetek rá az európaiak demográfiai mutatóira, akár Németországban, akár Szlovákiában.


Az európai kultúra egyre inkább hanyatlik és eltűnik.


De, ehhez nem is kell a mutatókat nézegetni, elég ha végigmentek Párizs vagy Rotterdam utcáin és látjátok, hogy nincs sok esélye.

De, akár Miskolcot vagy Kassát is megnézhetitek....

2014. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondkátok hogy forradalomra van szükség
2014. febr. 23. 09:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Én ezzel az oszt, társaim jófejekkel arra akarta kijukadni hogy az új korosztály viheti valamire, mert az idősebbek olyanok mint a zombik
2014. febr. 23. 10:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jelenlegi multikulti politika folytatódik, Európa halálra van ítélve. A bevándorló aljanépek dolgozni nem hajlandók, csak élősködni az európai embereken, viszont ide ellik a kölykeiket, akik hamarosan túlszaporodnak minket. Ráadásul ha ez nem tetszik, mocskos náci vagy.
2014. febr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!