Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem veszik észre az...

Miért nem veszik észre az emberek a kettős mércét mikor annyira nyilvánvaló hogy az nevetséges?

Figyelt kérdés

Ukrajnában a tüntetőket úgy állítják be mint nemzeti hősöket akik a gonosz elnyomó kormány ellen tüntetnek. A csúnya kormány megpróbálja őket feltartóztatni ahogy minden kormány szokta.

Görög tüntetők akik az EU ellen tüntetnek viszont rohadt huligánok és velük nem készítenek helyszíni riportot stb.



Összegezve: Ha az EU mellett tüntetnek akkor szabadságharcosok, ha ellene akkor huligánok. A független média nyilvánvaló közlése alapján.



2014. jan. 26. 22:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Ukrajnában a nyílt orosz befolyás és az azt kiszolgáló államhatalom ellen tüntetnek, Görögországban pedig azért tüntettek, mert a csúnya, gonosz EU nem akart nekik még több segílyt adni 16. havi fizetésekre.


[link]


[link]

2014. jan. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%

50%-os, a cionizmus szót "zsidó nacionalizmus"-ként szokták általában magyarázni. A Wikipedia szerint "zsidó nemzeti mozgalom és ideológia, amelynek célja egyrészt a történelmi Izrael területén egy zsidó állam megalakítása, illetve helyreállítása, másrészt a zsidó érdekek védelme a világ más országaiban".


Szóval a cionizmus és a zsidóság elválaszthatatlan fogalmak? Igen.

Te pedig negatívan nyilatkoztál erről a fogalomról? Igen.

És ezt tetted úgy, hogy nem volt köze a kérdéshez vagy korábbi válaszokhoz? Igen.


Nálam ez kimeríti a zsidózás fogalmát.

És ítélkezett a fene, én csak leírtam, hogy te zsidóztál, mert így történt.

2014. jan. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70% remélem a nácik ellen sincs semmilyen rossz véleményed, ők ugyanis fehér emberek, és én is fehér ember vagyok, tehát ha a nácikat szidod akkor a fehér embereket szidod!
2014. jan. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A szépség itt az, hogy adott a görög és ukrán helyzet összehasonlítása, amelynek kapcsán kimerítő vitát lehet folytatni zsidókérdésekről, mindegy milyen formában. Ennyire fertőző, hogy mindenről ez jut eszetekbe?


Amúgy a görög és ukrán helyzetben annyi az eltérő vonás, hogy az összevetése teljes tévútra visz.

2014. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"70% remélem a nácik ellen sincs semmilyen rossz véleményed, ők ugyanis fehér emberek, és én is fehér ember vagyok, tehát ha a nácikat szidod akkor a fehér embereket szidod!"


Ennél tökéletesebb választ én se írhattam volna. Amúgy direkt beleakarja magyarázni, hogy zsidóztam, mert így feltudja hozni az "antiszemita kártyát", és így egyből ellehet ítélni mielőtt bárki is átgondolta volna amit írok. Így dolgozik a cionista háttérhatalom is. Amúgy kedves 70%-os tudsz angolul?

[link]

Igazán értelmezhetnéd azt, ami a táblákra van írva. Vagy ők is zsidóznak, igaz? Ők is "öngyűlölő antiszemiták", ugye? A magadfajtától még az is kitelik, hogy ilyen baromságot állít.


Utolsó válaszolónak:

Most se mi zsidóztunk, hanem a 70%-os válaszoló. Most is ő kezdett provokálni.

2014. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
70%

Jaaajjjj...

"70% remélem a nácik ellen sincs semmilyen rossz véleményed, ők ugyanis fehér emberek, és én is fehér ember vagyok, tehát ha a nácikat szidod akkor a fehér embereket szidod!"


Igen, vagy a lovakat és azoknak is van köze a fehér emberekhez, tehát ha a lovakat szidod, a fehér embereket szidod? Ha a zsidóság~magyarság hasonítást használod, a cionisták nem nácik, hanem a magyar nacionalisták. Olyan egyszerű emberek, mint mondjuk feltehetőleg ti is vagytok és én is vagyok. Szerinted a magyar nacionalistákat általánosságban azzal vádolni, hogy rendszerszerűen agymossák az egész világot nem lenne sértő a magyarságra nézve? Mert szerintem az lenne. És az, hogy én is tudok mutatni olyan magyarokat, akik elítélik a magyar nacionalizmust, nem változtat ezen a tényen. Ahogy az sem változtat, hogy te itt mindenféle táblás szakállas embereket linkelgetsz. Sok ember van, sokféleképpen gondolkodnak. Nyilván mindenre találni tízezerszám példát. Na itt be is fejeztem a "vitát" (úgyse fogja kb senki elolvasni most már). Ha nem állt szándékodban zsidózni, akkor is be kell ismerned, hogy minimum félreérthető volt, amit írtál, vagyis mások számára zsidózásnak minősülhet. És elsősorban nem az számít, hogy te fejben a bantu négerekre gondoltál, mikor írtad, hanem hogy mit jelent.

Ja, és kérlek ne feltételezz rólam mindenféle hülyeségeket. Én nem akarom kijátszani az "antiszemita kártyát" és mint írtam, nem is ítélek el senkit a véleménye alapján, legyen az akár reptoidhívő, akár "cionista háttérhatalom" hívő. De hogy átgondolni, amit írtál? Átgondoltam már sokszor, és továbbra is valószínűtlennek tartom a különböző háttérhatalmak létezését.

2014. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát az a te szociális problémád, hogy a rengeteg bizonyíték dacára sem vagy képes a dolgok mögé látni.
2014. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Olyan jó h ti a dolgok mögé láttok és mindenkinél mindent jobban tudtok.
2014. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!