Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A B-2-es Spirit és B-1-es...

A B-2-es Spirit és B-1-es Lancer képesek lettek volna áttörni a szovjet légvédelmet a 80-as évek végén / 90-es évek elején?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 23:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt simán másrészt egy b2-est lelőttek mert alacsonyan repült és esett az eső a radarok bemérték. Hopp 2,2 milliárd dollár odalett.
2014. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Értelmetlen...


Ha komoly összecsapás lett volna, vége.

MINDENNEK

Egy háborúban -totális- háborúban, csak ...

DINO pusztulás utáni világ lehetne.

Ha az akkori maroknyi emberiség a fennmaradt technológiával..

BÁRMIRE képes lehet ...csak IDŐ kérdése!

2014. jan. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem is értem miért nem követezett be?

Talán akkor mégsem pukkant volna akkorát..

Ezért várat magára?

2014. jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Gugu Gabor ***** válasza:

b2 valószínüleg igen...

off milyen b2 est lőtek le?

2014. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

B-2-est az életben nem lőttek le, 1 veszteség van, az nem harci körülmények között veszett oda.


De ezek a gépek már tulajdonképpen akkor álltak szolgálatba mikor a Szovjetúnió hanyatlott, egy totális háborúban jó eséllyel atomot zúdítottak volna egymásra az okosok, ha meg mégsem, akkor eddigre eléggé kidolgozott radarsemlegesítési technikák voltak, direkt erre a célra voltak a "wild weasel" alakulatok.


Bár egy Szovjetúnió méretű ellenfél semlegesítése azért kicsit nagyobb falat lett volna, mint irak, vagy vietnám, sőt szerintem lehet azt mondani, hogy hagyományos eszközökkel kb lehetetlen, vagy csak hatalma veszteségek árán.


De igazából, szerintem ha egymásnak esnek, az lett volna a történelem legértelmetlenebb és legpusztítóbb háborúja.

2014. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lelőtt B2-es az inkább a Szerbia felett lelőtt F-117 akart lenni nem ?
2014. jan. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

06:08 de de elnézést az az. Csak hasonlítanak ezért tévesztettem össze. [link]

b2 csak lezuhant

2014. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A 80-as évek végén / 90-es évek elején már nem elsősorban a bombázókra alapozták az atomfegyverek alkalmazását.

Addigra rég az interkontinentális ballisztikus rakéták voltak a fő hordozóeszközök. Azok ellen meg nem volt (nincs ma sem - bár próbálkozások vannak a kifejlesztésre) védelem.

2014. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Japán és amerikai közös rakétaelhárító rendszert fejlesztettek ki.
2014. jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És tavaly volt a hírekben - volt róla szó itt is egy kérdésnél - hogy a legutolsó teszten ( valamikor július elején) sem járt sikerrel a rendszer...
2014. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!