Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nelson Mandela jó ember volt?

Nelson Mandela jó ember volt?

Figyelt kérdés

Politikai munkássága alatt jó dolgokat tett az afrikaiakért?

Akik nem szerették mért nem?

A családja mért vált el tőle, én úgy halottam, hogy nem bánt jól a családjával....



2013. dec. 15. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Megoszlik róla a vélemény.


Persze, a liberálisoknak, meg a demokratáknak ő olyan, mint a kommunistáknak Lenin.


Szerintem nem volt jó ember és nem pozitív személyiség.

Vígan énekelte anno, hogy "Kill the farmer, kill the bour" és meg is tették miután hatalomra jutott.

2013. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ő olyan szenttehén aminek beállítják de pl az ő érdwme hogy a csokítók hatalomátvétele után nem kezdődtek faji alapú tisztogatások RSAban. De az ország lecsúszásában és a korrupció elképesztő mértékű növekedésében is jelentős szerepe volt. A magánélete meg lényegtelen szvsz.
2013. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

"Vígan énekelte anno, hogy "Kill the farmer, kill the bour" és meg is tették miután hatalomra jutott."


Ez libbant, fehérgyilkos demokratáinknál külön jó pontnak számít, úgy hogy nem tudom, ettől miért ne tartanák őt jó embernek.

2013. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit értesz jó alatt. Nem volt egy Teréz anya az biztos.
2013. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Aki szerint hős volt, olvasson egy kicsit utána az általa indított búr népirtásról ami ma is folyik, a MwS terrorszervezet élén elkövetett tömeggyilkosságairól, vagy arról, hogyan kínzott halálra az elvtársaival többszáz embert a palota alagsoraiban, hogy miképpen magasztalta a sztálini és Mao-féle kommunista rendszert, és nevezte a magyarokat és lengyeleket fasiszta söpredéknek.

Simán nevezhetjük Fekete Hitlernek is.

2013. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!