Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztriában vannak Magyarverések?

Ausztriában vannak Magyarverések?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 01:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Apám párszor már jól elverte az öcsémet síeléskor Ausztriában.
2013. nov. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Folyamatosan. Ausztriában ütik-verik a Magyarokat. Nagybetűvel.
2013. nov. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj. Állig felfegyverzett osztrák stüszi vadászok kergetik őket lánctalpas járművekkel. Egy-egy ilyen alkalommal lerombolják a fél környéket. Ez naponta többször is megtörténik.
2013. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát annyira nem kedvelnek minket, de még mindig jobban mint a többi szomszédainkat, és az arabokat! De nem jellemző, hogy verekedés lenne belőle. Más a mentalitás mint itthon ,ahol szinte már kultusszá válik, hogy összecsapnak a magyarok.
2013. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A felmérések szerint az osztrákok a külföldi bevándorlók közül a magyarokat alkalmazzák a legszívesebben.
2013. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A felmérések szerint az osztrákok a külföldi bevándorlók közül a magyarokat alkalmazzák a legszívesebben."


Ha ez igaz is - bár még nem olvastam - annyit hozzátennék, mivel dolgoztam már Ausztriában, hogy egyrészt a magyar egy szolgalelkű nép a törökökhöz képest (tisztelet a kivételnek), a legtöbb magyar "egy kis euróért" - így hirdetik a fekete csicskamunkát - még a hátsó felüket is kinyalja, míg a török nem hagyja megalázni magát, bennük van még büszkeség. Ahol én dolgoztam, volt kb 10 magyar és 15 török, meg 4-5 osztrák. Jött egy kibírhatatlan, külföldieket folyton piszkáló, megalázó főnök... a törököknek közel a fele egy hónapon belül faképnél hagyta őt, a magyarok mind maradtak, akárhogy alázott. Pár hónap után én is otthagytam őket, mivel nem bírtam tovább a magyaralázást, én a kivételt képezem.


A kérdésre válaszolva pedig: még nem hallottem kinti magyarverésről, pedig több mint 20 éve a határ mellett élek.

2013. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!