Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajna mikor lesz már EU tag?

Ukrajna mikor lesz már EU tag?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha van eszük, akkor sose.


Főleg emiatt:

[link]

2013. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát majd körülbelül akkor, mint Törökország.

Lehet, hogy soha.

2013. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egy jóval lényegesebb kérdés nekünk mikor sikerül már kimenekülnünk az Euból.
2013. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de most lesz november végén vilinusban aa társulási szerződés aláirása és onnan máf csak idő kérdése
2013. okt. 28. 15:45
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem mindegy hogy magyarország hovamegy, én ukrajnában élek, de nincs észnél az aki ugy gondolja hogy jobb vola eu nélkül, mert akkor ti is éheznétek és fizetéstől fizetésig élnétek mint mi itt ukrajnában és a gazdag, maaffia réteg intézne mindent és irányitana mert itt a pénzel minden megoldható.
2013. okt. 28. 15:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon hosszú és nehéz folyamat. Úgy hallottam Ukrajna is megosztott a kérdésben, a nyugati rész az EU-ba vágyik, a keleti inkább Oroszországhoz közeledne.

Ukrajna még csak társult tagállam lesz, innen még messze van a hivatalos tagjelölt státusz. Például Törökország 1999 óta tagjelölt, de elhúzódnak a tárgyalások, tehát a hivatalos tagjelöltség sem jelent közeli csatlakozást (egyébként még Szerbia, Montenegró, Macedónia és Izland a tagjelöltek Törökországon kívül).

Tehát még legalább 20 év, amíg Ukrajna csatlakozhatna.


Szerintem kérj magyar állampolgárságot és költözz át az anyaországba, de az EU itt sem hozott nagy változást.

2013. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!