Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Több mint 10 ezres tömeg...

Több mint 10 ezres tömeg tüntet Budapesten és vidéken, több mint 100 ezres tömeg menetel Székelyföldön, a baloldali portálok még se tartják ezt fontosnak. Miért van ez?

Figyelt kérdés
vezetőhírek a következők 12.30kor: forma1, a luxus lakások, Horthy visszaemlékezés, gyermek és karrier ... stb stb szóval semmi olyan, amit ne lehetett volna később is publikálni. Most tényleg ezek az óra legfontosabb hírei a baloldalon?
2013. okt. 27. 12:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%

a baloldal mindig az ellenséggel tart, szeretik ha valaki belerúg a magyar nemzetbe, sőt még a magyar nemzetre küldik tavarest az egész eu-tákolmánnyal együtt, a világ minden tájára küldenek sok mocsokolódó cikket!!

a baloldal a csonkahoni magyarokat sem szereti, nemhogy az azon kívülieket!

a baloldalt csak a saját kommunista klientúrája érdekli! ahelyzett, hogy a magyar néppel kötnének szövetséget, mindig az ellenséggel kötnek szövetséget!

2013. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
A jobboldal SEM a magyar néppel köt szövetséget, hanem csak a gazdagokkal. Pedig ők vannak kevesebben.
2013. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Na akkor döntsük el, origo, index, hvg akkor tényleg baloldali?

Én baloldali portálokon nol.hu, népszava, hir24, 168 értettem.

Sajnos ezeknél az oldalaknál, tényleg nem szerepelt a vezető hírek között! Meg lehet azért valahol a háttérben, azért csak beszámoltak arról a pár száz ezer emberről...

Bár megtudom érteni, mert ez nem egy hahás tüntetés volt.

2013. okt. 27. 20:08
 14/16 A kérdező kommentje:

A kérdés, mi szerint miért olvasok baloldali portálok ebédidőben? A válasz egyszerű, baloldali vagyok.

Igaz, egyre ritkábban, de azért néha fel- fel keresem ezeket az oldalakat is, hogy miként látják a világot, de ez nagyon szemet szúrt, hogy egyetlen más portálon se kellett keresni a tüntetésről a beszámolókat csak a baloldali portálokon.

2013. okt. 27. 20:12
 15/16 anonim ***** válasza:

Az ATV honlapján a címlapon van, a nol.hu-n szintén.

A Magyar Nemzet Online-on is ott van a felsorolások közt, de a vezető hír ez:

Mesterházy: Gyurcsány a múlt az MSZP életében

2013. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

nol.hu 12.30kor néztem, akkor nem láttam. Oldalt a frissben valóban volt róla írva, de nem a főrovatban, nem a címlapon mint máshol.

mind1, indexen olvastam, hogy a román sajtó se írt a tüntetésről és Ponta se véletlenül járt mszp rendezvényen. Ekkor gondoltam arra, hogy talán nem véletlen..

2013. okt. 27. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!