Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A tibi csoki belső csomagolásá...

A tibi csoki belső csomagolásán miért vannak Anjou-liliomok?

Figyelt kérdés

Kibontottam ma egy kávés tibi csokit, és arra lettem figyelmes, hogy a belső csomagolás tele van Anjou-liliomokkal. Ellenőriztem egy étcsokin is ( [link] ), és azon is ott van.


Utána néztem, és látszólag semmi köze a tulajdonosi körnek sem az Anjou-házhoz, sem a franciákhoz. A Bonbonetti cég terméke, amit egy német cukrász alapított 1868-ban, majd hamar átköltözött Pestre. Időközben volt egy német cég kezében a Bonbonetti, illetve most egy ciprusi bejegyzésű multi kezében futnak össze a szálak. Rá volt még írva a Roshen szó, amit így nem tudtam mire vélni, de rákerestem erre is, és egy ukrán cég.


Mi köze mindennek az Anjou-házhoz? Lehet, hogy valahogy Károly Róbertre és Nagy Lajosra utalnak vissza? De miért? Lehet, hogy igazából az Anjou-ház uralja a világot, és igaza van az összeesküvés-elmélet hívőknek, csak rossz helyen keresik a háttérhatalmat? Vagy a cukrászmester így rejtette el a titkos üzenetet, hogy Jézus Anjou volt? Akkor az Anjou-k zsidók? A Vatikán tud erről? Köze van az Anjou-háznak az Ősi Idegenekhez? És a Ráknépséghez? Vagy csak én vagyok az Anjou-k leszármazottja, így csak én láthatom a szimbólumot? Esetleg terhes vagyok?


Csak komoly válaszokat kérek!



#küldés #tibit
2013. okt. 24. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy grafikus ezt választotta ki, mert mutatós és tetszett a cégnek is.
2013. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen csak megtetszett valamelyik marketingesnek. Nem hiszem, hogy bármire is utalni akartak volna vele.


("...Esetleg terhes vagyok? Csak komoly válaszokat kérek!"

Ezen behaltam! :DDD)

2013. okt. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Titkon már szerveződnek a föld alatti Anzsu Illumináti mozgalmak :/


Ma még csak a csokipapírja, holnap már az egész világ kell nekik !

2013. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Lélegzetvisszafojtva olvastam soraidat. Nincs lét napja, hogy a Szent Grál körvonalait véltem felfedezni gyanútlanul kibontott mogyorós Milka csoki papírjában. Egészen biztos voltam benne, hogy ez egy égi jel, de a családom nem látott semmit, szerintük képzelődöm. De én tudom, mit láttam, és ez egész biztosan egy titkos jel, mellyel maga Jézus üzen nekem.

Vedd fel velem a kapcsolatot, ha Te jutottál valamire, mert nekem ez gyanús.

2013. okt. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Végre! Minőségi humor, köszönöm
2013. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mustafa33 ***** válasza:
Fenéket, Anjouházy I. Tibi Dei gratia Jeruzsálem királya és Tel Aviv hercege ezüst kincsét sztaniolnak (alufólia) álcázva csempészi Magyarországra hogy abból vegye meg Szerencset és más kakaóbab termő helyeket. Ebből lesz a jövő energiája. A kakaóbabot masghasadásos tehnológiíval kettéválasztják és a közepéből felszabadul az ó. Ez az új biogáz amivel már ma repülőgépet hajtanak (lásd chemitrail)
2013. okt. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mustafa33 ***** válasza:
bocs, lemaradt a mondat vége: melléktermék a Tibi csokoládé.
2013. okt. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta már tudom, hogy a Roshen Porosenko cége! Így már minden világos.
2016. ápr. 16. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!