Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez meg megint mi?

Ez meg megint mi?

Figyelt kérdés

Újabb magyarellenes megnyilvánulás kedves Európa részéről. Ez szerintem ez tényleg megalázó! http://www.youtube.com/watch?v=M5iYaGFG6l8

Én most nem a cigányságot védem, hanem a magyarokat. Mert oké, senki sem szereti a cigókat (én sem), de én tolerálom őket. Itt most nem arról van szó, hogy cigány, hanem megint a magyarságot minősítik. Először nézzétek meg, s aztán írjatok!



2013. okt. 19. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő még soha életében nem járt Magyarországon, nem ismeri a helyzetet , nem tapasztalt , nem élt Magyarországon.


Egyébként a hölgy Paul Lendvai nagy cimborája.Rémlik valakinek Paul Lendvai neve?

2013. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:

A plakátos kiállítás egy művészi provokáció. Egyébként voltak róla elemzések, hogy művészileg eléggé ilyen "Móricka photoshopozik" színvonal volt ... A több mint száz plakátból volt vagy 2-3 magyar vonatkozású, a riport meg úgy adja elő, mint ha Magyarországról szólt volna a kiállítás. A riport pont annyira hangulatkeltő hulladék, mint az általa joggal fikázott plakát, nem?

Egy darab kiállítás anyagáról meg az állítani, hogy megnyilvánulás Európa részéről ... pont akkora hülyeség, mint ha három skinhead üvöltözése alapján lenácizná valaki az országunkat, nem?

2013. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szánalmas!


Ahhoz képest, hogy piszlicsáré ország vagyunk k.rv. sokat foglalkoznak velünk.

2013. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

100ból 2-3 ja úgy már más ...

nem azért, de ha 1000 képből 1 is arról szól, hogy milyen rossz az élet Magyarországon már el is jutott az üzenet az átlag embernek. Mit gondolsz mennyi osztrák jár át Magyarországra? Ezért minden információ morzsa a szomszédról az ismeretlenről megragad ... Az ilyen hatások, miatt vannak a sztereotípiák.

2013. okt. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!