Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg megint Angela Merkel...

Prométeum kérdése:

Tényleg megint Angela Merkel a legesélyesebb a választásokra? Elegem van ebből a nőböl irritál a stilusa, a hangja, jön ezzel a fegyelmezett fiskális politikával. Amugy mi a párhuzam Merkel és Thatcher politikája között?

Figyelt kérdés
A nèmeteknek most egy fanatikusabb megszàllottabb német kancellár kéne! aki kíváló szónok, zseniális showman. Eu ellenes politikát folytat.

#német kancellár #Merkel #Nemet vàlasztások #szeptember 22. #ex angol miniszter thatcher
2013. aug. 4. 11:04
 1/7 schocko ***** válasza:
Igen, megint ő fog nyerni...sajnálom...
2013. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Az új EU ellenes pártjuk nem elég erős, de valszeg bejut a parlamentbe.


Én sem szeretem Angit , a hideg kiráz tőle amikor ránézek.

Meg olyan szigorú , gépies, mintha előre programozottak lennének a mozdulatai meg a beszéde.


A másik, hogy ez a nő és a pártja úgy jobboldali-konzervatív, ahogy én kongói.

2013. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem Merkelt, mert NDK-s, nempedig NSZK-s és Németországban az egyesítés óta túlságosan domináns a volt NSZK-s rész politikai ideológiája, gazdasági programja, mintha egyesítés helyett inkább annektálásról lett volna szó. Merkel egy alternatívát mutat az ország számára, jó viszont ápol Orbánnal, Putyinnal és Lukasenkóval, és nem hagyja, hogy Németországból egy második Spanyolország, Franciaország legyen, mint amivé az SPD szar gazdasági programjaitól válna.
2013. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"A másik, hogy ez a nő és a pártja úgy jobboldali-konzervatív, ahogy én kongói."

Ha szépen megkérnélek, akkor kifejtenéd?

2013. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sokkal inkább jobboldali-konzervatív, mint Magyarországon bárki is.
2013. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan Magyarországon ugyanis azt képzelik, hogy a jobboldali konzervativizmus kimerül a zsidózásban, minden idióta összeesküvés-elmélet beszopásában, és a magyarság szíriuszi-sumér-szittya eredetének hirdetésében (mert a finnugor rokonság ugye derogál).
2013. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

5-6.

Hülyeségeket írsz.


A CDU néhány éve, a kampányában tényleg olyan volt, mint egy igazi jobboldali, konzervatív párt.

De, amint megválasztották/újraválasztották őket, szép fokozatosan "elfogyott" a jobboldaliság és a konzervatívság.


Angela Merkel pedig egy szájkaratés , majdnem , mint nálunk Vitya.


Angela Merkel ,egy kampányvideóban igazi harcosként volt ellene a bevándorlásnak meg ennek a ahogy páran nevezik kulturális marxizmusnak.

Azt hiszem Hamburgban engedélyezték, hogy a muzulmán ünnepek is szünnapnak számítanak.


Idézek Angi mami kampányából.

"Kinder statt Inder"

Ez alatt azt érti , hogy "indiai bevándorló helyett gyerek"

Tehát ösztönöznék a gyermekvállalást és így nem kell bevándorló.

Nem nagyon törték magukat, hogy ezt megtudják vaslósítani.


Sőt, nemrég könnyítettek bizonyos pontosak a bevándorlási rendszeren amely az EU-n kívüliekre vonatkozik.

Eltöröltek bizonyos korlátokat, felgyorsították a munkakérelmek elbírálását....stb


Ennyit a nagy "konzervatív, jobboldali" pártról.

2013. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!