Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Spanyolország Franco halála...

Spanyolország Franco halála óta tényleg a liberalizmus egyik fellegvára lett?

Figyelt kérdés
Nem jártam még Spanyolországban, de nagyon sok helyen olvastam már, hogy pl. a bevándorlókkal és a homoszexuálisokkal is nagyon elfogadó a spanyol nép. Pl. az elsők között vezették be ott a melegházasságot 2004-ben és ugyanúgy kezelik a melegeket, mint a heterókat. Ez valóban így van?
2013. okt. 6. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Ugyanúgy? Úristen! De hát ők egy másik faj! Brit tudósok kimutatták, hogy nem is a gerincesek közé tartoznak!
2013. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Te valamit nagyon félreértettél. Meg aztán tudod, ezek a dolgok vajmi kevés hatással vannak egy ország működésére. Arra a gazdaság jó szervezése van hatással, ezzel kicsit bajban vannak. Kissé túlköltekeztek, azt hitték több van a spájzban,de nem volt. Most kellemetlen nekik.

Ennek viszont se a liberalizmushoz (nem tudom, mit gondolsz róla,de nem az, amire te gondolsz), se a homoszexuálisokhoz semmi köze sincs. Még a bevándorlók se rengetnék meg, annyian nincsenek. A probléma a rossz irányítással van.

2013. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

A melegházasságot Dánia vezette be.


Spanyolország nagyon jól működött pár évtizede.

Franco uralma után beléptek az EU-ban ,az Eu pedig öntötte beléjük a pénzt.

Viszonylag elég fejlett országgá vált.

2013. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt délen (Andalúzia) tényleg nagyon elfogadóak. Nagyon sok férfi párt láttam, ismerek is személyesen.


Múltkor véletlenül betévedtem a nuditelepre, ott is sok férfi pár napozott együtt.

2013. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és velünk bevándorlókkal is nagyon kedvesek. Semmi negatív megnyilvánulásuk nem volt, pedig tudták hogy én is munkát kerestem.
2013. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, a melegekkel szemben nagyon elfogadóak (mint az északi országok), kb. semmi kirekesztés nincs, nem kell hazudozni. 2005 óta van házasság és örökbefogadás (ezt most a lakosság 71%-a támogatja: [link] ) . A melegturizsmus fellegvára. Elég sok a bevándorló az országban, de nincs velük bajuk. Nagyon liberális nép (hiába vallásos).
2013. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon liberális nép (hiába vallásos)."


A liberális felfogás és a vallásosság is mind az értelmes, empatikus ember jellemzői.

2013. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!