Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a német liberálisok is kiestek a parlamentből?

Figyelt kérdés
Kezd ráébredni Európa, hogy mennyire kártékony az az álliberalizmus ami ma az EUban megy?

2013. szept. 23. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Annak a liberális pártnak amúgy sem volt nagy támogatottsága , talán 6 százalékos.


A CDU meg elég liberális így is.

Csak papíron konzervatív.

2013. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#2


Igen az E2014 nem más mint itt az SZDSZ hol az SZDSZ játék

2013. szept. 23. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Hullik a férgese! Éljen a Nacionalizmus!
2013. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

4#


A CDU távol áll a nacionalistától.

Olyasmi, mint a Fidesz csak liberálisabb és másabb gazdaságpolitikát folytat.

2013. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A zöldek ugyanúgy koalícióban vannak a szociáldemokratákkal tehát örömtáncot azért ne járjál, ahogy a posztkomcsi Die Linke is bejutott. Ráadásul ha Merkel nem tud egyedül, akkor a szocdemekkel és a rájuk rakódott zöldekkel is koalícióra léphetnek.


[link]

2013. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy az FDP kiesett, de ettől függetlenül az összes parlamenti német párt sokkal liberálisabb, mint a magyar pártok.
2013. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Attól a német társadalom még ugyanúgy liberális marad, hogy a libsik kiestek a parlamentből.

Manapság elég nagy a katyvasz a fejekben. Gondolok itt például a folyamat zsidózó és Hitlert éltető haverjaimról, akiknek Fészbukon cannabis-os képek vannak kipakolva, na meg a több tucat partyfotó, amin felzselézett hajjal, rózsaszín ingben, kinyalva pózolgatnak.


Szerinted egy konzervatív/fasiszta társadalomban hol lenne ilyen? Elvben nálunk is nagynemzeti-keresztény-konzervatív felemelkedés van, közben meg a cigányok ugyanúgy mészárolgatják a magyarokat, mint 2010 előtt, Miskolcon 20 ezer laptopot osztogatnak szét közöttük 4 milliárd forintból, 5 milliárdból meg zsidó kulturális központot építünk Józsefvárosban.

2013. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes. A baj csak az, hogy ezek az emberek örökké átvedlenek új és új nálunk is ez történt, és bízom benne, hogy mindenki látja, kutyából nem lesz szalonna.
2013. szept. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jav. : új és új köntösbe
2013. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én liberális vagyok, DE(!) én örülök neki hogy kiestek, szerintem ami ott ment az minden csak nem liberalizmus.

Valamint jelezném hogy én kicsit sem támogatom a drogok legalizálását és szerintem nem normális ami pl Hollandiában van...Lehet hogy az én számból hülyén hangzik de igaza van a kérdezőnek ez már nem liberalizmus ez már csak valamilyen álca, és ez szomorú.

A liberalizmus Franciaországból ered, és a legfőbb célja az az egyenlőség, és az egyén szabadságát hangoztatja. Szöges ellentéte a nácizmusnak ugye bár. Én tulajdonképpen teljesen az eredeti liberális gyökerekben hiszek. Nem ebben a marhaságban, a legfőbb probléma az az hogy minden mostani liberális azt hangoztatja hogy: TOLERANCIA, TOLERÁLD A MÁSIK MÁSSÁGÁT. - HOLOTT(!) épp az a lényeg hogy mindenki saját maga ura, ezt úgy értem hogy pl ahogy Puzsér Róbert mondta: Én nem tolerálom a homoszexuálisokat, mert nincs mit tolerálnom mert olyan mint én, mondjuk ezt pont én egy meleg mondja...Tehát ez a liberalizmus nem a tolerancia, ezt el kell felejteni.

2013. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!