Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez most igaz, vagy légből...

Ez most igaz, vagy légből kapott dolgok?

Figyelt kérdés

[link]


Elég besz@ratós,ha tényleg igaz,amit írnak.


2013. szept. 24. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

jaj már megint egy vilaghelyzete-s baromság!!!


Igen, holnap reggel 3. világháború, szóval ne készülj a matekdogára.

2013. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csalódott vagyok. A cikk elején dokumentumokat ígért, de még arra sem vette a fáradtságot, hogy ő rajzoljon párat.
2013. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Webhir.com 2013 | INC Rseearch, LLC. Az oldalon megjelenő cikkek valóságtartalma kétséges, látogatottsága kevés.


Forrás: [link]

2013. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én összeesküvés hívő vagyok, de ha rákeresel a cikkben említett "Sheldon R. Songstad" nevére, akkor csak a FEMA-val kapcsolatos cikkeket találod, illetve ha úgy keresel, hogy a FEMA szó nem szerepelhet benne, akkor mindenféle hulladékot fogsz csak találni. Lehet, hogy van valóság alapja, de egy része mindenképpen kitaláció. Tavaly került fel egy Youtube videó, ahol az USA területén vonattal szállítottak végeláthatatlanul sok tankot az ország középső régióiba. Akkor is elindult a találgatás, mindenféle teória kapott szárnyra, de eddig nem lett belőle semmi, bár az is elképzelhető, hogy a mostani FEMA-s dologhoz kapcsolódik. De én azt tartom, hogy jobb résen lenni, és készülni, ha ilyesmit olvasol, mint csak legyinteni egyet.
2013. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezek előkészületek ezeket akkor vetik be ha mint a kommunizmusban rendszer ellenes cselekvés lesz vagy eljön az ideje de az még nem most lesz egyenlőre a szíriai olaj kell nekik
2013. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22:50: Szíriában nincs is olaj... :S
2013. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

erre céloztam konkrétan

2013. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!