Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetnek kémek Észak-Koreában?

Lehetnek kémek Észak-Koreában?

Figyelt kérdés

Létezhet, hogy sikerült ügynököket beszervezni? Adni nem nagyon lehet nekik mit, pénzt nem igazán költhetnek, elmenni nem tudnak... talán a szabadság távoli ígérete?


Illetve elektronikus hírszerzés működhet valamilyen módon? Akár az adatkapcsolat, vagy a telefonok lehallgatása, vagy bármilyen külföldön gyártott eszköz ami képes jelet küldeni a gyártónak?


2013. szept. 3. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Hírszerzés mindenhol van. Kétlem, hogy ez alól Észak-Korea kivétel lenne, sőt...
2013. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:

100% hogy vannak.

És az is 100%, hogy jól rejtőzködnek.

Aki mégsem, azt hamar kivégzik.

2013. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Antimod ***** válasza:

Nem teljesen értem, más ország titkosszolgálatának kémei Észak-Koreában tartózkodva, vagy pedig észak-koreai illetőségű kémek más országokban?


Utóbbira van példa bőven, ha jól tudom, főleg Kínában, de sok más országban is élnek észak-koreai beszervezett ügynökök, akik pl. kibertámadásokat indítanak bizonyos célpontok ellen - és így ezeknek a támadásoknak a kiindulópontja sohasem Észak-Korea.

2013. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, más országok kémei Észak-Koreában.


Akik írjátok, hogy 100% vannak, mit gondoltok hogy tudnak embereket beszervezni, ha bejutni is ennyire nehéz az országba? Ha valakit be engednek azt 0-24 órában megfigyelik. Hogy veszik fel a kapcsolatot a tartóikkal a beszervezett ügynökök?

2013. szept. 3. 11:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Baptista szeretetszolgálatosnak álcázzák magukat :) mint a Trutykó...
2013. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:
Szerintem frissítsd az ismereteidet a hírszerzés, elektronikus hírszerzés, kémműholdak témakörben...
2013. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Szerintem frissítsd az ismereteidet a hírszerzés, elektronikus hírszerzés, kémműholdak témakörben..."


Próbálom, csak ahhoz ennél konkrétabb válaszokra lenne szükségem.


Az ügynököknek kommunikálni kell a tartójukkal, az elektronikai eszközöknek - ha nem kifele irányul az adatforgalom - valahogy el kell küldeni az elfogott adatokat... hogyan?

2013. szept. 3. 20:36
 8/9 anonim ***** válasza:

kedves kérdező


ahogy elolvastam a kérdésed, egyből egy új film ugrik be a címe


a berlini akta


koreai kémekről szól, h európában h végzik a dolgokat


nagyon jó akció film.

2013. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy Dél-koreai bevállalós egyént nem lehet túl nehéz, kinek családja kapja az "fizetést"..

Ha beszéli a nyelvet, gondolom a papírjait sem lenne nagy gond hamisítani egy ottani szinten.

A beilleszkedéssel már inkább van probléma!

Ráadásul hogyan juthatna vezető pozíciókba?

Egy bolti eladó ugyan mit súghatna?

2013. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!