Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szíriai harcok és esetlegese...

A szíriai harcok és esetlegesen kirobbanó világháború esetén, melyik csatornán lehet élőben követni ahogy az emberek öldöklik egymást?

Figyelt kérdés

Digi kábel TV-m van és SET TOP BOXos, tehát digitális vagy ez még analóg nem tudom. A műsorkínálatot se ismerem mer még nem néztem TV-t de most majd bekapcsolnám.


Ha igaz ez van [link] de lehet digitális nem tom :S CNN-em nincsen.


Mire hangoljak ha lesznek harcok ?


2013. aug. 30. 18:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagy normális, hogy ezt várod :D


Egyébként szerinted a harcok közepére, bombázások mellé majd odavonul egy TV stáb a műholdas autóval, hogy a nézőknek mindenről élőben tudósíthassanak?


Ez nem így működik, a háborús tudósítás elég veszélyes szakma, de az esti híradókba biztos kerül valami anyag.

Nézd a Euronewst!

2013. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 EagleHUN ***** válasza:
A YOUTUBE-ra már most is sok videó felkerül az éles harcokról, válogass onnan.
2013. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi de élőben szeretnék izgulni. De kösz, ha épp nem lesz bombázás, majd csemegézek onnan régieket:-)
2013. aug. 30. 19:07
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha eszkalálódik, akkor testközelből is nézheted, akár meg is érintheted a katonákat, sőt meg is szagolhatod őket, és még csak fizetned sem kell érte:D Ha szerencséd van még Fallout-ozhatsz is élőbenXD
2013. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Gyorsan hívd fel az egyik U.S. Army toborzó irodáját, hogy golyófogónak jelentkeznél, egyből kiküldenek alap felszerelésbe, olyanba, amit nem sajnálnak, úgyis meghalsz, de addig élőben láthatsz mindent. FULL HD-ban. Na jó ötlet?
2013. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként így belegondolva durva, hogy egy faj eljut odáig, hogy képes meg semmisíteni magát miközben az egyedek nagy része élőben nézi ahogy kipusztul:| Ez az igazi killcam, nem ami Battlefield-ben van.
2013. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a baj ? Full HD-tvm van igen és egy háború folyama hatással van a világra, így jó ha követjük és ha már Full HD-m van élvezni is akarom, ez természetes. Persze nem a háborút, da ha már az van akkor azértr fizetik a haditudósítókat, tegyenek meg mindent
2013. aug. 30. 19:17
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyébként teljesen igazat adok kérdező. Ez az egész olyan, mint a Domini Day, locsognak már napok óta, és már mindenki azt várja, hogy fel lökjék az első dominót. Jelen esetben Obama lesz a híresség, aki elkezdixD
2013. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ember, tisztában vagy azzal, hogy ez nem egy film/sorozat?

Aki itt meghal, az nem fog felkelni a jelenet után, aki meghal, az meghal! Végleg. Az emberiség többségében (benned biztos nem) van valamennyi szimpátia, aki előtt ha egy embert is megőlsz, összeomlik lelkileg. Mert ehez szoktunk hozzá, őseink meg a vérhez.


Ha te is vért akarsz látni, húzd ki a beled az idegenlégió, garantáltan sok vért fogsz látni. Persze előbb a tiédet, hogy jól megedzenek a "hősi" haláloldra.


Szörnyű ember vagyok, remélem tudod. FullHD-ban a fotelban pockornnal néznéd, ahogy emberek több százai halnak meg. Oh, én békeszerető vagyok, de a te fejedbe lelkiismeret nélkül eresztenék golyót.

2013. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem akarok háborút persze ! De ha mégis lenne valami, akkor szeretném követni élőben. Csupán egy Elégedetlen ügyfél vagyok. Évek óta állandóan ismétlés megy a TV-kbe semmit mondó szappanoperák meg bárgyú krimik közt.


Full HD-be még ilyen nem volt. Most tőrténelmet írnak a TV-sek is. Gondolom ők már nagyon várják a CNNbe. Nekem nincs olyan, de van SKY NEWS,euronews, valami arab tv is.


Netes online TV-n nem adják ?

2013. aug. 30. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!