Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez után komolyan ki ítéli el...

Ez után komolyan ki ítéli el az antiszemitizmust?


2013. aug. 28. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Hat, ami azt illeti, en teged itellek meg mint ertelmi fogyatekost, ha ezt a propaganda filmet beveszed.
2013. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát vlahogy írtják télleg a palesztínokat

vlahogy télleg így foglalták el az országot

vlahoyg télleg állnak a betonfalak

vlahogy télleg amerika pénzeli őket

azokról a fegyverekről nem tudok nyilatkozni h használják-e

de az biztos h nem emberségesen bánnak az arabokkal/palesztínokkal

nem azt mondom h minden zsidó rossz mert tudom h vannak normális zsidók is de ha elitéled azt amit hitler tett akkor sztem ezt legalább annyira el kéne ítélni

te nagyon naív ember vagy ha ebből semmit nem hisszel el

értelmi fogyatékos én ?? szerintem nem vagy tisztában ennek a szónak a jelentésével sztem nézz utána s ha már utánanéztél elmehetnél bevizsgáltatni magad nincs-e vlami probléma veled...

2013. aug. 28. 15:44
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Ha minket megkérdeznének a cigányokról hasonló lenne a vélemény, mint a zsidók esetében az arabokról.
2013. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%

ha csak a tizede igaz, már érdemes elgondolkodni, hogy miért ők a sérthetetlenek, és miért nem szabad szót emelni ellenük sosem. És ha vannak is a videóban csúsztatások, rengeteg minden magáért beszél..


http://www.youtube.com/watch?v=E0CwTT2Y6pA


ez is egy átlagos zsidó viselkedése, nem megrendezett, nem agymosás, egy rádiós műsor. nincs benne semmi durva, de azért érdemes belegondolni, hogy ki a kirekesztő..:)

2013. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Egyébként más szemszögből a magyarok egy része ugyan ezt csinálja/csinálná a cigányokkal. Most tessék gondolkodni.
2013. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

igen nekem is hasonló a véleményem a cigányok nagyobb részéről (mert van egy kissebb rétegükk akiket én már nem tekintek cigánynak mert nekem a cigány az nem etnikai kissebbség hanem életmód stb. határozza meg nekem h cigány-e)


csak annyi az eltérés h a magyarok több mint 1000 éve ittt vagyunk a romák kevesebb idelye és ők élősködnek


míg ott a zsidók még száz éve sincsennek ott és már is egy csomó arabot/palesztínt kiírtottak és ők utálják így ez olyan mintha a cigányokat elkezdené támogatni mondjuk amerika és elkezdenék írtani a magyarokat tömegesen kiköltöztettnének minket saját hazánkból és nekik lenne hadseregük és azt csinálnának velünk amit akarnának

2013. aug. 28. 15:57
 7/15 anonim ***** válasza:

# 5:

Elgondolkodtam és én nem így látom. Mondj nekem pár példát, amiből erre következtettél.


Kérdezőnek meg csak annyit, hogy a cionista zsidók nem tartoznak a sémita népekhez. Ugyanakkor az arabok és pl. a palesztinok igen. Én nem ítélek el senkit, mert mindenkinek joga van a saját nézeteihez. Ezt még a liberálisoknak is el kell nézniük...

2013. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
itt egy zsidó aki bevalja http://www.youtube.com/watch?v=4KuzdUVp6Fw
2013. aug. 28. 16:02
 9/15 anonim ***** válasza:
Aki eddig: senki.
2013. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

És a palesztíngyűlöletre nekünk zsidógyűlölettel kéne válaszolnunk?

Pedig én sem örülök, hogy mindig a holokausztot hozzák fel, míg ők a palesztínokat irtják(!)

2013. aug. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!