Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most Észak-Korea komolyan...

Most Észak-Korea komolyan átgondolta ezt az egészet a háborúról?

Figyelt kérdés

[link]


Csak azért kérdezem, mert az összes kimutatás szerint Dél-Korea önmagában lenyomná Északot.....

Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen háború lenne az Észak-Koreai rendszer vége....



Szerintetek mi lesz?


(én úgy tudom, hogy még Kínának is ciki már támogatni Észak-Koreát...vagy ez nem így van?)


2013. márc. 13. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen. Vagy szerinted a háború egy vicc?
2013. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

"Csak azért kérdezem, mert az összes kimutatás szerint Dél-Korea önmagában lenyomná Északot..... "


És mondok egy még viccesebbet: Az összes kimutatás szerint Magyarországon 2014.ben is a Fidesz nyer választást. Ennyit a kimutatásokról.

2013. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vicc, de a haditechnikájuk Dél-Koreához képest nagyon fejletlen....
2013. márc. 13. 16:31
 4/12 anonim ***** válasza:

Az észak-koreai embereknek lehet jobb is lenne ha dél annektálná őket.


Legalább megszűnne az éhezés.


A gond hogy amilyen agymosottak az északiak , nehéz lesz nekik beadni.....

2013. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem már elég nehézkes fenntartani a rendszert és Kim-ék lehet, hogy úgy gondolják egy háború szép befejezés lenne.
2013. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Az észak-koreai embereknek lehet jobb is lenne ha dél annektálná őket. "


Maga Dél-Korea se akarja annektálni őket, mert tönkre menne Dél-Korea....akkora a különbség a 2 állam között. Mármint fejlettségben, és gazdaságilag....



Meg a rengeteg agymosott mit mondanak, ha látnák, hogy a rendszernek vége?

2013. márc. 13. 16:36
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Dél-Korea 100%, hogy nem fogja (egyből) annektálni Észak-Koreát. Akkora a különbség a 2 Korea között, mint mondjuk Magyarország, és Etiópia között.

Amit egy Déli megkeres átlagfizetésben 1 hónap alatt, azért egy Északinak 40 (!!!) évet kell dolgoznia.


Max azt tudom elképzelni, hogy ha egyszer (reméljük) megdől a rendszer, akkor szépen fokozatosan felhúzzák valamennyire Dél-Korea szintjére, és utána.

Nem mindenki agymosott. Sokan rájöttek, hogy amibe élnek az rossz, de megszokták, mert "ez a biztos", tenni meg semmit nem tudnak ellene.


Dél-Koreát sem kell félteni, volt régebben egy incidens, akkor a Dél-Koreaiak szabályosan imádkoztak, hogy hadd keverjenek le egy nagy büdös pofont Észak-Koreának.

2013. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért kéne annektálniuk. Meg kell buktatniuk a vezetést, aztán demokráciát bevezetni és külön vinni a két államot egészen addig, míg ki nem törlik az északiak agyából a sok marhaságot és a gazdaságot is felhúzzák, aztán meg mehetne az egyesítés.
2013. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vadkan01 ***** válasza:
Emlékszem egy háborúra amiben egy fejletlenebb ország legyőzött egy fejlettebbet, úgy 60,70 éve volt.
2013. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szántóvető ***** válasza:
persze amerikának is feltétlenül fontos hogy dél-koreával közösen hadgyakorlatozzon.
2013. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!