Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért gondolják Magyarországon...

Casus_belli kérdése:

Miért gondolják Magyarországon az elvileg 'jobboldali' nézetű emberek, hogy izrael annyira rossz?

Figyelt kérdés
Tudom, a gázában történő események tényleg elítélendőek, s ezért felelnie kell az izraeli hadseregnek/kormánynak, de bárhogyan is nézzük, izrael a fehér ember utolsó védőbástyája. Egész európa területére özönlenek be a feketék, az arabok, s egy sokak számára szélsőséges kifejezést használva, 'korcsosítják' el a népet. Franciaországot példánakvéve, amióta létezik ez a hatalmas liberalizmus, azóta hanyatlik a nyugati társadalom, kultúra, vagy ha már példa, ott van Németország , becslészek szerint éveken belül nagyon kevés őshonos német fog Németország területén lakni, biztos hogy jó lesz ez nekünk?

2013. aug. 17. 21:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
2013. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
:DDD
2013. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok antiszemita, nincs bajom a zsidókkal, még a palesztin kérdés sem érdekel, de Izrael valóban szeret beleszólni Európa bevándorlókhoz és cigányokhoz fűződő viszonyába, míg ők elköttethetik az etiópokat és ilyenek. A "védőbástyának" Európával szemben is megértőbbnek kellene lennie. Amúgy meg Nyugat-Európa tényleg magának kavarta azt a bizonyost. Ő hívta be a bevándorlókat, előtte meg ők gyarmatosítottak. A cigányokat ezzel szemben ne mi hívtuk ide.
2013. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
57%
Te 63%-os ritka hülye vagy.
2013. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

És miért? :)

Mert egy hozzád hasonló majom, aki még indokolni sem tudja a véleményét, azt mondja? :)

2013. aug. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a jobboldali emberek gondolják így. Ez nem egyfajta gondolat hanem tény.

http://www.youtube.com/watch?v=XKyAEsmSiNo

2013. aug. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
úgy látszik, még mindig vannak olyan emberek, akik azt gondolják, egy youtube videó érvnek számít... az evolúció nem dolgozik elég gyorsan!
2013. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
35%

Magyarországon az elvileg 'jobboldali' nézetű emberek nem gondolják, hanem az - elvileg és gykorlatilag is - SZÉLSÕSÉGES nézetû emberek gondolják.

SZÉLSÕSÉGES, akár jobb, akár bal. Nézz tána, a maguat kommunistának mondók sem gyõzik ekézni Izraelt.

Ennek pedig ugyanaz az oka, amiért ekézik Amerikát, NY-Európát, általában a szabad országokat, a liberalizmust ( = SZABADSAGELVÛSÉG, vagyis, hogy az egyik ember szabadságának határa a másiknak a szabadsága, de egész odaáig tart, mégmás szóval: mindent szabad, amivel nem korlátozol másokat abban, hogy nekik is minent szabadjon. Vegyük észre, hogy ez korántsem jelent szabályozatlanságot! )

A szélsõségesekre - akár bal, akár jobb - jellemzõ mások szabadságának elutasítása, miközben szabadságról szónokolnak, csakhogy számukra a szabadság azt jelenti, hogy NEKIK TÉNYLEG mindent szabad, a legcsekélyebb korlátozás nélkül.

+++++++++


# 17 - tegnap 08:02 videoklippjérõl, addig is, míg - emélhetõleg - kimoderálják, ahogy ugyanezt a klippet - nagyon helyesen - már sokszor:


Kb március óta van a youtube-on, kultúrált fórumok a linkjét ( már a rövidebb vátozatét is ) tartalmazó kommenteket törölni szokták. 1x érdemén felüli idõt pazaroltam ( még a rövidebb változatra ), nyugodtan állíthatom, elejétõl a végig hazug propagandaklipp, régebbi ilyenekbõl összevágva.

Némi konkrétum: Amit elején a Talmudról ír, abból egy szó sem igaz, csak olyannak lehet beadni, aki a Talmudod csak a csirkefogó hamisító luzsénszkytõl ismeri, a valódit nem. Azután nem látni - hallani, hogy mit kérdeztek a csajsziktól, mit mondtak nekik elõzõleg. Sõt, az is lehet, hogy leírták nekik a szöveget azzal, hogy 50 - 100 sekelért mondják el, anélkül, hogy megmondták volna, mire kell. Vagy mondtak valami hazugságot, egészen más. És még az sem biztos, hogy a csajszik nem arabok. Ekkorákról ugyanis nem tudod megkülönbözetni, néha felnõtteket is nehéz. ( Ettõl függetlenül itthon a jobberektõl cifrábbakat hallhatsz, minden provokáció nélkül. )

Minddenesetre én 3 hét alatt még hasonlót sem hallottam, pedig nem kevés emberrel beszéltem, fiatallal is, öreggel is, katonával is, mindefélérõl, arabokról is.

Összesen csak annyi, hogy ne üljek be egyedül olyan autóba, amit arab vezet. Ennyi.


Pajeszos bácsit meg Izrael több, mint 5 milla zsidó lakója között legfeljebb, ha 2 - 300 ezret találsz, õk külön falvakban, vagy a nagyobb városok külön negyedeiben élnek. Ha a túrista kiváncsi rájuk, megnézheti õket, de természetesn úgy, hogy tiszteletben tartja a szokásaikat, akárcsak bármely más országban.

Pl Görögországban a Meteora kölostregyüttes egyetlen kolostorába sem léphetsz rövidnadrágban, a nõk csak bokáig érõ szoknyában, ha nincs, adnak.

Ami a klippen látható egyébb borzalmakat illeti, ismeretes, hogy Gázában készítenek rakétákat, egyébb robbanõszerkezeteket ( nyilván a legbékésebb céllal ) és a mûhelyek, ahol készítik, olykor vmelyik közremûködõ ügyetlensége folytán felrobbannak. Az összeégett testeket fotózhatták ilyen alkalommal. ( Abban különbözünk, h én nem mondom, h tuti, csak, hogy LEHET. ) Egy ilyen robbanás után persze az épület nem egész úgy néz ki, mint elõtte. Olyankor dolga van a buldózernek, mert a romokat persze takarítani kell. ( Megint nem mondom, hogy tuti, de készülHETtek a buldózeres klippek ilyen alkalommal. Akkor is, ha a buldózer izraeli, mert - hiszed, vagy sem - még Gázával is létezik együttmûködés, ha olyan betegek, sérültek vannak, akik ellátására Gázában nincs meg a felszerelés, vagy képzettség, haladéktalanul viszik az izraeli kórházba. )

A "vér" meg nagyrészt ketchup. nem vicc: ha jól megnézed, láthatod, h ÉLÕ embert, gyereket állítottak be véres hullának, mint mondtam ketchuppal, v ilyesmivel "dekorálva".

2013. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Hinata-chan válasza:
47%
utolsó kommentelő, ez szánalmas hazugságok halmaza... Nézz utána, az Európai Unió 2014-től bojkottálja izraelt, mert az ott zajló apartheid és népirtás felett már nem tud szemet hunyni. Ugyanezen okok miatt bojkottálja az izraellel való együttműködést rengeteg egyetem, és a vezető tudósok elitje (Stephen Hawking, a jelenleg élő leginteligensebb ember is csatlakozott ehhez a bojkotthoz, nyilván mert szélsőséges náci ^^) Emellett tessék, [link] a zsidó vallású zsidók is elítélik az izraeli népirtást... 9 millió meggyilkolt palesztin 50 év alatt, gyermekek megerőszakolva és meggyilkolva a "zsidó hadsereg" IDF terrorszervezet által. ketchup meg az agyad helyén van, ha nem vagy képes felfogni azt, hogy igenis gyilkolnak embereket, 70% a gyermekhalandóság Palesztínában, google a barátod, ezeket a tényeket MINDET megtalálod egy egyszerű kereséssel...
2013. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Tudom, a gázában történő események tényleg elítélendőek"

Szegeny gazaiak!

http://www.youtube.com/watch?v=pFWcRJGrxMI

http://www.youtube.com/watch?v=pFWcRJGrxMI

2013. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!