Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Néhány ember miért vall olyan...

Néhány ember miért vall olyan nézeteket amikor azt se tudja hogy azok mit képviseltek? (pl:orosz nácik)

Figyelt kérdés

Múltkor láttam a TV-ben egy dokufilmet az orosz nacionalistákról.

Többnek horogkereszt volt tetoválva a testére stb.

Náci kézmozdulatokkal üdvözölték egymást.

Ugyanezt láttam a lengyeleknél.

Na de most ugyebár a lengyelek és az oroszok szlávok,akiket Hitler alsóbbrendűnek titulált.

A lengyeleknek azt a sorsot szánta hogy kb a felüket az Urálon túlra telepíti,egy kis réteget elnémetesítenek,a többit meg kiírtják.

Ugyanezt a sorsot szánt az oroszoknak.

Akkor most az ilyen emberek miért imádják annyira a nácikat?

Hiszen őket akarták rabszolgasorba taszítani és megsemmisíteni.


A másik pedig a Che Guevara imádat.

Amikor az amerikaiak (vagy más nemzet) a béke mellett tüntettek Che arcképével.

De viszont Guevara épp nem a békeszeretetéről volt híres.

Szerinte a világon 4-5 számtalan Vietnamot kellett volna létrehozni és kijelentette a kubai rakétaválság idején hogyha előtte lett volna az atombomba indítógombja ő simán útjára indította volna a bombát New York felé.

Az engedetlen katonákat új fegyelmezte meg hogy ál-kivégző osztag elé állította őket.

A sok megölt civilről már nem is beszélve.



2013. jún. 20. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Én láttam már fekete afrikai nácit is ,ugyanúgy horogkeresztes tetkó , karlendítés....stb


A közös nevező valószínűleg a zsidó ellenesség lehet.

2013. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.az h valaki "náci",jelentheti azt is h átvett a számára fontos dolgokat a nácizmusból.meg ha belegondolsz az nem abszurdum,h Hitler 1 törpe fekete hajú és szemű emberke volt,de azt mondta h a szőke kékszemű emberek az ária faj...?már eleve itt is van ellentmondás...


2. ismerek olyat aki kiírogatja h Szálasi a mi vezérünk,meg h ő hazafi és a hozzám hasonló,IGAZI nacionalistákat azért gondolják bunkó bakancsos p*csöknek.


3.Che már 1 egészen más tészta,hiszen lehet h mondott olyat,amit leírtál,de ő alapvetően tényleg küzdött azért h segítse az elnyomott parasztokat.ráadásul igen közvetlen ember volt a magánéletben is.tudtad h nem egyszer önkénteskedett lepratelepen???


annyiban igazad van h sokszor látok én is olyan embereket,akik nem is tudják h mi az a szimbólum v szemlélet amit hírdet,csak azért mondja h menőzzön.ez van,nagy az Isten állatkertje...

2013. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért hitler nagyanyja nem zsidó volt?
2013. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pro Patria ***** válasza:

Ezek divatszélsőségek. Pont olyan, mint amikor valaki emos, vagy kommunista, esetleg punk. Polgárpukkasztók, lázadók, rendszerellenesek. A lázadó kamaszkor életkori sajátossága. Amikor baloldali kormány van, minden fiatal divatnáci, amikor jobboldali kormány van, akkor divatkommunista.

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__355..

Ezt idővel kinövik.


------------


Kedves 20:16-os!


"Én láttam már fekete afrikai nácit is ,ugyanúgy horogkeresztes tetkó , karlendítés....stb"

- Mármint erre gondolsz?

[link]

Szerintem ez egy, a vicc kedvéért csinált kép, amelynek az alanya valószínűleg nem is lehetett birtokában annak az ismeretnek, hogy mi is ez.


Szerintem azok esetében, akik ezt komolyan, életvitelszerűen űzik, azok között a fehér felsőbbrendűség lehett a közös pont.

2013. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Néhány ember miért vall olyan nézeteket amikor azt se tudja hogy azok mit képviseltek?


Honnan tudod? Aki ilyen nézeteket vall csak és kizárólag ostoba lehet? Persze vannak ellenpéldák, mire nincsenek? Aki anti-antiszemita talán tisztában van azzal mi az antiszemiták problémája a zsidósággal? Vagy csak azt hallotta a TV-ben hogy az antiszemitizmus rossz?


Mindennek két oldala van.

Na de akkor írnék a kifejtésedre is pár véleményt.

Az orosz nácizmus. Most erre mit mondjak? Ismered a Kaiser márkát? Kinek a feje virít rajta? Azé akinek az ágya fölött lógott egy festmény az aradi kivégzésről. Valahogy mindig morcos leszek amikor Ferenc Jóska pofikáját meglátom. De az se tetszik hogy a Habsburgok vígan élnek nálunk. Pedig ők is elég sok bajt hoztak a fejünkre.

Che Guevara, na az tényleg divat lett. Szegény muksó forog a sírjában... Sztálinék nem kamu kivégzőosztag elé nyomták az engedetlenkedőket. Hozzá képest Che még aranyember volt. A Vietnamos megjegyzéssel egyet kell értenem. Ha a hidegháború alatt több fronton kényszerítették volna konfrontálódni az USA-t megtört volna. Vietnammal így se bírt.

2013. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert be veszik a probaganda szővegeket hogy joblesz ettől csak egy kicsit szivüúnk azt itt a kánaán.

Ez kőzős a nácikban komonistákban anarhistákban .Egykét puzitivúma mindegyiknek van pl nemlenének cigányok és más alsóbrendő emberszabásuak (ezt elérni nehézkess az élet szivonal esése nélküll) . Komonistál minden ember egyenlő nem lenének társadalmi egyyenlőtlenségek (mi alapján oszák ell a vagyont mi ősztőnőze az mbert hogy tanuljon a válalkozt hogy termelejen hogy jol mükődő cégek legyenek.)

Anarchia nem lenének adők nem szolna bele mindenbe a kormány (nem lene kőzbiztonság mindent maguk torolnának meg az emberek ami lényegében egy félkatonai diktaturához vezetne előn utőb ojan lene mint egy poszt apokaliptikus film

2013. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orosz náci?Értelmesebb,mint a komcsi internacionalista.
2013. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!