Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon mit szol ehez az Eu,...

Vajon mit szol ehez az Eu, talan az o jovahagyasaval tortennhet meg ilyesmi?

Figyelt kérdés

[link]


Az olahok a totokal egyut meggyalaztak egy magyar sirt valamint elloptak a magyar huszar foldi maradvanyait hogy mint szlovak katonat ujratemessek?

Meg nem halottam Khohn Bendit, Hillary Clinton,Vivien valamint Barosoo hozaszolasat,sikoltozasat ehez a barbar tetthez.

Igaz azon is csodalkozom hogy lekozolte a nepszava....kezd fejlodni.



#Európai Unió #tortelelem-hamisitas #sirgyalazas
2013. jún. 13. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az EU az uniós országok háborújába nem avatkozik bele, így a saját biztonsági őreinknek és speciális víztisztító alakulatunknak kell visszaszerezni a szlovák hadseregtől a csontokat :/
2013. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hat...tudod en is szeretnem kiadni az araboknak Napoleont hogy o arab volt....bar adna az a nemletezo JoIsten hogy ez valora valjon.....

Valamint imadnam felturni a Ghencea nevu Bukarestben levo olha temetot biztos sok bolgart meg oroszt talalnak ott hisz nekik is jogug lenne hazai foldben pihenni ha mar a gaz olahok elraboltak Havasalfoldet a jogos orosz es bolgar tulajdonosoktol...no meg mar igazan ok is bozgorok lehetnenek a sajat hazajukban es a bukaresti egyetemen csak arabul tanulhatnanak..Akkor lesz igazsag ezen a kib@szot sargolyon ha ez valora is vallik.

2013. jún. 13. 18:18
 3/11 A kérdező kommentje:
Valamint meg vagyok gyozodve hogy az Unio keze van az egeszbe hisz ha nem mar reg szolt volna es megjobban nyomatekositana az esedekes gazaremelest hogy azzal foglalkozanak a szorostalpuak hamar alaritak az egyezmenyt.De en ugy latom hgy a gaz es vlanyar emeleseert cserebe megint odadobjak koncnak a magyarokat mint mindig hogy adna az a nemletezo k@rva kib@szot k@nbuzos rothado budos zuzmoras uristen F@sza hogy egyszer hasonlo elbanasban reszesuljenek.
2013. jún. 13. 18:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha adnak viperát, meg gázsprayt, talán gázpisztojtakkor Én hajlandó vagyok hadrendbe állni.
2013. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy fecske nem hoz tavaszt.Tele kellene rakni arabbal egesz Magyarorszagot (igaz akkor meg hova menjenek a magyarok) akik mar anyian lennenek igy az Eu-n belul hogy termeszetes szaporulatal kib@sznak ezeket a hullarablo nemzeteket.Valahogy en azt is tennem a magyar kormany helyebe hogy sok arabot engednek be az orszagba melyet atkuldenek az osi foldjukre mint franciaorszag,nemetorszag, romania, szarbia,totot bolygoja (szandekosan kisbetuk mert ezek a nemzetek kivetel talan a nemet nem erdemel semmit, de talan a nemet se mert osztrak talamany volt beengedni az idegeneket a teruletunkre hogy ellenunk tudjak uszitani, csak az a kar hogy meg nekik nincs annyi betelepulo....ezen segitennek az arab programmal.)
2013. jún. 13. 18:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Most olvastam neten, hogy Háry János sem nem magyar, sem nem szlovák nem volt. Hanem Szkíta Reptoid volt :/
2013. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jol van talan 150 ev mulva kiderul hogy a te is az abrakadabra nyelvet beszelo piripocs nemzet tagja voltal es leszarmazotad meg bozgor (hazatlan) a sajat hazajaban.Ez hogy tetszene baratocskam?
2013. jún. 13. 18:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Én Loú vagyok !
2013. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Legyen meg a te akaratod mint a nemletezo Ortodox JoIstene.:)
2013. jún. 13. 19:24
 10/11 mustafa33 ***** válasza:
Akinek történelme nincs, az lop. Akinek hősei nincsenek az lop. Akinek hazája nincsen az lop. És kitől lophatnak? csak attól akinek van. Egymástól mit lophatnának? Esetleg bocskort, vagy brindzát.
2013. jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!