Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igényelni, korhatár van?

Igényelni, korhatár van?

Figyelt kérdés
Zöldkártya lottón 18éves kortól lehet résztvenni? vagy lehet hamarabb is? A másik kérdés ,hogy a zöldkártya igénylése az ,hogyan működik? hosszú időtartam amíg megkapja valaki azt? igényelni azt is hány éves kortól lehet igényelni?
2013. máj. 30. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Is there a minimum age to apply?

There is no minimum age. However, the education and work experience requirement for the principal applicant will probably exclude most individuals under 18 years of age from applying.

(Gondolom ez megy ha ott akarsz élni.)


Igényelni itt tudsz, (De most nem lehet. Ősszel lehet és kb 1-1,5 hónapig).

[link]

Az igénylés ingyenes. Ne dölj be semmi ilyen kamu oldalnak akik 100 dolcsiért elintézik, hogy regisztrálnak. Tök egyszerű. Pár kérdés és egy fotó kell.


Elég hosszú mire megkapja az aki nyer. Legközelebb most ősszel lesz regisztráció. Az már 2015re szól. Eredményhírdetés erre DV-2015ös programra, 2014 május.


Én 3-4szer adtam be eddig, de még sose nyertem. Sok szerencsét!

2013. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm korrekt válaszod! Ha idén igényelném és talán nyernék akkor 2015-re kapnám meg,onnantól is lenne érvényes? vagy meddig érvényes egy zöldkártya mindegyik ugyanaddig? Nekem kb 2 vagy 5 év múlva kellene, ugyanis szeretnék kijutni a haditengerészethez és ahoz ilyet kérnek,bevándorlási vízumot. Az igénylés nem tudod esetleg ,hogy megy? vagy miért nem próbálkozol azzal?

Sok sikert!

2013. máj. 30. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:

A zöldkártya korlátlanul érvényes. Akinek van ilyen az állandóan tartózkodhat kint. Letelepedhet, ott élhet, dolgozhat, stb. Ez nem olyan hogy akkor 2 évig élhetsz aztán tűnés haza.

Ha most ősszel pályáznál, 2014 májusában nyernél (akkor van eredményhirdetés), akkor 2015ben költözhetnél ki.

Igényelni innen nem tudsz. Azt akkor lehet ha ott élsz már legálisan X éve (pl tanulói vízum, oktatói vízum, munkavállalói vízum) vagy van egy amerikai feleséged. Innen Magyarországról vagy nyersz a zöldkártyát a lottón és úgy kapod meg, vagy sehogy.

2013. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem szóval minden évben ősszel lehet igényelni az első kommentben linkelt oldalon. Ennek van több fajtája is vagy keverem esetleg valamivel?

A másik dolog akkor pedig az ,hogy pl munkavállalói vízummal kimenni, azthiszem 2 év legális munkavállalás és utána lehet csatlakozni fegyveres szervezethez és akkor gyorsított állampolgárságra is sor kerül egyből, csak ugye az pluszba két év:S Erről valamilyen fogalmad,fogalmatok van ,hogy ezt a 2 éves legális munkavállalást mivel lehet igazolni?

2013. máj. 30. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!