Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik volt az Öbölháború?

Melyik volt az Öbölháború?

Figyelt kérdés
Eddig úgy tudtam, hogy a japán-amerikai háborút hívták öbölháborúnak, de most valami olyat olvastam, hogy irak-amerika háborúját hívják annak. Akkor most mi az igazság? És mi volt akkor az a háború Midway-en, és Iwo Jima-n?

2013. máj. 7. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


A Midway-szigeteken és az Iwo Jima-n vívott harcok a II. világháborúhoz tartoztak. Csendes-óceáni hadszíntér, USA-Japán háború.

2013. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
USA vs. Irak az olajért.
2013. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mind2-nek köszi, amúgy NAGYON átlátszó az USA terve :D Ilyen idióta koholt vádakkal megtámadni egy országot csak az olajért, és hogy a kütyüiket legyen hol élesben tesztelni :-/ De azt nem értem még, hogy nem úgy volt, hogy kivonulnak? Elvileg [a wiki szerint,meg én is úgy tudom] még mindig ott vannak a jenkik hmm
2013. máj. 7. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Öbölháború a kuvaiti háború volt.Irak megszállta Kuvaitot és I.Bush "felszabadította".Amire te gondolsz a másik Bush alatti USA-Irak háború
2013. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oh elnézést, igazad van, hirtelen belekevertem a II.Öbölháborút (Iraki háború)
2013. máj. 7. 14:30

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!