Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az észak-koraiak többségének...

Az észak-koraiak többségének kivan mosva az agya. De vajon tudatában vannak-e ennek?

Figyelt kérdés

Vagy a mi agyunk van kimosva?

De mi tudjuk hogy nem.

Vagy igen?


2013. máj. 6. 00:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5%
Szerintük meg a te agyad van kimosva, és véleményük szerint egy kapitalista disznó vagy. Akkor most kinek van igaza?
2013. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Annyi a különbség a koreaiak és közöttünk, hogy nekünk van választásunk.
2013. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

de szocializmusban /vagy diktatúrában/ élést nem választhatunk.

Csak azt választhatjuk amit illendőnek tartanak az újságírók.

2013. máj. 6. 22:59
 14/17 anonim válasza:

"az egész életét abban nőtte fel, hogy a világ legtökéletesebb államában él."


Érdekes, pontosan ugyanezt gondolja a kapitalizmusban élő emberek nagy része is. Az ő agyukat vajon nem mosták ki a reklámokkal, a luxuscikkekkel, a fogyasztással? Ettől függetlenül én is inkább itt élek, mint Észak-Koreában, de attól még megmosolyogtat, amikor Észak-Korea szóba kerül egy beszélgetésnél, és olyanok beszélnek agymosottságról meg elnyomásról, akik életükben nem hoztak egy szabad, önálló döntést, csak követték a többieket, meg akik minden évben megveszik a legújabb iPhone szart.

2013. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ja, és ugyanaz az értelmetlen (mélyebb gondolatok felé nem törekvő) hőzöngés szokott menni Észak-Koreáról, ha véletlenül szóba kerül, mint ami Észak-Koreában mehet a kapitalizmusról. Vicces, nem?
2013. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#12

"Annyi a különbség a koreaiak és közöttünk, hogy nekünk van választásunk"


Ezt röviden meg tudom cáfolni:

Nekünk sincs választásunk.

Elvileg el mehetünk más országba lakni, de én nem tudom megtanulni a nyelvet. És sokan vannak így.

De a többi országban is ugyanilyen rendszer van!


Én például fasizmusban, vagy feudalizmusban szeretnék élni. Választhatom? Ugye hogy nem.

2013. aug. 9. 14:21
 17/17 anonim válasza:

"Én például fasizmusban, vagy feudalizmusban szeretnék élni."


Gondolom, mert te is egy olyan félművelt barom vagy, aki azt hiszi, hogy jobb a többinél, és ezért ő diktálhatna az aljanépnek a kedvenc kis rendszerében. Még magadat sem ismered, te sötét s**g...

2013. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!