Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen szélsőjobbos csatákról/...

Milyen szélsőjobbos csatákról/összecsapásokról tudtok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha két nemzet között nagy a rivalizálás, akkor a radikális jobboldali pártok össze szoktak csapni vitákban? Vagy beszólogatnak egymásnak? Mert ha nacionalisták és hazafiak, akkor szerintem pl. a Jobbik kiemelkedőbb személyiségeinek kötelessége lenne visszavágni a román és szlovák magyarellenes megnyilvánulásokra.

Egy ilyen összekapásról én is tudok. Jan Slota szlovák nacionalista és Vona Gábor között zajlott azt hiszem. De van több ilyen is? A Jobbik ki áll egyáltalán a határon túli magyarok érdekeiért?


2013. ápr. 29. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Belgiumban gyakoribb a flamandok meg a vallonok között , meg vannak ilyenek az Egyesült királyságban a skótok-angolok , észak-írek-angolok között is.
2013. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A Jobbik ki áll egyáltalán a határon túli magyarok érdekeiért?"


Hát talán jobban mint a többi. Mivel a többi nem kimondottan, példákat is lehetne felhozni, pl valaki 23 millió románnal riogatta a híveit. :)

2013. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vona Gábor mióta szélsőjobbos??? Megint a szar RTL-ből tájékozódsz? Tudod ki mondani az igazságot nem rasszizmus egyébként tudod te hány zsidó vagy cigány tagja a Új Magyar Gárdának és a Jobbiknak...Megint megy az összevissza beszéd csak azt nem tudom, hogy ezeket honnan veszed...Amúgy miért lenne kötelessége...vissza fognak amint annak eljő ideje...a nacionalizmus nem egyenlő azzal, hogy "mindenkit megölünk délen" meg hasonló szövegekkel ez nem Észak-Korea...Nem hiszem, hogy egy fokkal is előbbre lennénk ha román mezet taposnánk és román zászlót égetnénk Fradi-Újpest meccsen...meg hasonlók...ők egész Európának bebizonyították, hogy milyen értelmiségek élnek Romániában...Ha mi erre nem válaszolunk akkor mi pedig bizonyítjuk, hogy nem alacsonyodunk le az efféle barbár tettekhez...
2013. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!